www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 PESHORJA (23/9-22/10)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: PESHORJA (23/9-22/10)   Fri Jan 12, 2007 6:35 am

Pėr tė lindurit nė shenjėn e Peshores, horoskopi 2007 rezervon njė transit tė favorshėm tė planetėve tė Saturnit dhe Jupiterit, tė cilat do t’ju udhėheqin nė mėnyrė solide pėrgjatė gjithė vitit. Do tė jetė njė vit investimesh dhe i afareve dhe rastet nuk duhet t’i lini t’ju shpėtojnė nga dora. E mirė edhe atmosfera sentimentale, sidomos nė fillim tė vitit, si dhe nė tre muajt e fundit. Kujdes nė verė, kur tundimet e ėmbla mund tė vėnė nė rrezik raportin tuaj nė ēift. Nė muajt prill, maj dhe qershor kujdes, sepse partneri juaj mund tė ketė ide pėr tė bėrė ndonjė aventurė, por ju me inteligjencėn tuaj mund tė arrini ta frenoni.

Dashuria
Njė fillim i mbarė pėr tė lindurit nėn shenjėn e Peshores nga pikėpamja sentimentale. Mund tė keni ndonjė problem nė pjesėn qendrore tė vitit, qė do tė zgjidhet mė sė miri nė fund tė vitit, ndoshta edhe me ndonjė partner tė ri. Puna Tė shumta do tė jenė mundėsitė dhe oportunitetet e punės dhe nė fushėn ekonomike, nėn influencėn pozitive tė Jupiterit dhe Saturnit, por duhet tė jeni tė zotė pėr tė shfrytėzuar situatat sa mė mirė.

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
 
PESHORJA (23/9-22/10)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Horoskopi-
Kėrce tek: