www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 VIRGJERESHA (23/8-22/9)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: VIRGJERESHA (23/8-22/9)   Fri Jan 12, 2007 6:34 am


Fillimi i vitit 2007 do tė jetė entuziast dhe plot me ide dhe projekte, tė cilat jo pa vėshtirėsi do tė realizohen pėr gjatė gjithė vitit. Sidomos duke u nisur nga gjysma e parė e janarit do tė ndjeheni tė pathyeshėm dhe askush nuk do tė arrijė t’ju a heqė kurajėn. Njė fillim i mbarė i vitit nga pikėpamja sentimentale falė pamjes sė mirė qė Afėrdita dhe Marsi do tė formojnė sė bashku me diellin. Njė periudhė lodhjeje e lehtė, e cila do tė zgjasė deri nė fund tė shkurtit, pėr shkak tė transitit tė marsit tek Binjakėt, duke stimuluar Uranin, sidomos pėr tė lindurit nė gjysmėn e dytė tė gushtit. Muajt qershor, korrik dhe gusht do tė sjellin tė reja tė shumta dhe ndonjė rast pėr t’u vlerėsuar nė mėnyrė tė veēantė. I mirė fundi i vitit.
Dashuria
Do tė jetoni njė periudhė shumė intensive, sidomos nė dy muajt e parė tė vitit 2007, si dhe menjėherė pas pushimeve tė verės. Kujdes me tundimet e verės, tė cilat mund t’ju shkaktojnė ndonjė problem me partnerin. Mund tė jetė viti i njė vendimi tė rėndėsishėm, mbase edhe i njė martese. Puna Do tė dominojnė zgjedhjet e punės me projekte tė shumta, duke shfaqur njė aftėsi tė jashtėzakonshme pėr t’i ēuar ato deri nė fund. Idetė e fillimvitit do tė konkretizohen shumė mirė pasi tė ktheheni nga pushimet e verės.

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
 
VIRGJERESHA (23/8-22/9)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Horoskopi-
Kėrce tek: