www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 LUANI (23/7-22/8)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: LUANI (23/7-22/8)   Fri Jan 12, 2007 6:33 am

Horoskopi i 2007 pėr tė lindurit nė shenjėn e Luanit nuk rezervon njė fillim viti tė mirė, pėr shkak tė transitit negativ tė Marsit tek Demi dhe tė Jupiterit tek Akrepi. Do tė jetoni njė periudhė fillimviti nė njė krizė totale qoftė nė fushėn sentimentale ashtu edhe atė punės por qė do tė jeni nė gjendje ta menaxhoni shumė mirė edhe pse humori juaj do tė jetė pėr tokė. Njė ndihmė do tė vijė nga Saturni, i cili do ta largojė kėtė periudhė tė keqe nga ju, duke iu bėrė qė tė ruheni nga njerėzit negativė dhe falsė qė do tė kėrkojnė t’ju pengojnė. Do ta merrni veten diku nga fundi i pranverės dhe fillimi i verės, kur yjet nė qiell do tė jenė jashtėzakonisht tė qetė. Vera do tė jetė njė periudhė e mirė, sidomos nga pikėpamja sentimentale. Kėshtu beqarėt do tė bėjnė njohje tė reja dhe do tė pėrjetojnė darka tė pasura me emocione

Dashuria
Fillimi i 2007 do tė jetė i vėshtirė, sidomos pėr atė qė e ka njė partner, por vera do tė sjellė pėrsėri qetėsinė, si dhe dashurinė pėr tė gjithė beqarėt. Kujdes nė tetor dhe nė nėntor kur xhelozia mund ju hapė probleme dhe si pasojė do tė grindeni keq me partnerin. Puna Mos i besoni atyre qė nuk i njihni si duhet, dikush mund tė kėrkojė t’jua a hedhė me mashtrime sidomos nė periudhėn e parė tė vitit.

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
 
LUANI (23/7-22/8)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Horoskopi-
Kėrce tek: