www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 GAFORRJA (21/6-22/7)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: GAFORRJA (21/6-22/7)   Fri Jan 12, 2007 6:31 amGjatė vitit 2007, tė lindurit nėn kėtė shenjė do tė arrijnė qė tė ēojnė deri nė fund shumė projekte tė lėna nė mes, duke gjetur pėrgjigjet e duhura pėr gjithēka ēfarė kishin kėrkuar nė vite. Planeti i Jupiterit do tė ndriēojė njė pjesė tė mirė tė vitit, duke iu ndihmuar nė mėnyrė tė dukshme nė jetėn tuaj sentimentale dhe pėr tė ndėrtuar marrėdhėnie sa mė tė mira me partnerin tuaj, ose dhe pėr tė kėrkuar personin e duhur nėse jeni vetėm. Muajt mė tė mirė do tė jenė maji dhe qershori, mė pas do tė hyni nė njė periudhė tė vdekur, sidomos nga shtatori nė tetor pėr tė rifilluar nė mėnyrė optimale nga fundi i vitit. Nėntori dhe dhjetori do tė jenė muajt ku pasionet tuaja sentimentale do tė ndizen nė mėnyrė pasionale dhe kjo do t’ju ndihmojė shumė nė marrėdhėnie me partnerin tuaj.

Dashuria
Periudhė optimale mes fundit tė prillit dhe fillimit tė qershorit, por kujdes nė verė, pasi ndonjė moment xhelozie mund ta vėrė nė rrezik raportin tuaj me partnerin. Fundi i vitit do tė jetė jashtėzakonisht shumė pasional. Puna Pėr sa i pėrket punės, njė fillim i mirė do tė jetė vetėm nė fund tė vitit, por kujdes pas pushimeve tė verės, sepse mund tė lindė ndonjė problem i vogėl me kolegėt apo me shefin

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
 
GAFORRJA (21/6-22/7)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Horoskopi-
Kėrce tek: