www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 BINJAKET (21/5-20/6)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: BINJAKET (21/5-20/6)   Fri Jan 12, 2007 6:30 am

Nė fillim tė vitit, tė gjithė tė lindurit nė shenjėn e binjakėve do tė shohin transitin e Saturnit tek Luani, shumė pozitiv, i cili do t’iu ndihmojė qė tė jeni sa mė mirė nė raportin tuaj nė ēift, tė jeni sa mė afėr me partnerin dhe tė bėni sa mė konkrete projektet qė do tė keni mbi tavolinė e qė presin tė materializohen. Nė dashuri nė kėtė periudhė tė vitit do tė ndjeheni shumė tė tėrhequr prej partnerit tuaj, nė njė mėnyrė shumė tė veēantė, duke konsoliduar shumė mirė raportin. Por kujdes me pasionet pėr tė tjerė njerėz, sidomos duke u nisur nga marsi deri nė fund tė verės. Viti 2007 binjakėve iu rezervon njė periudhė tė mirė pėr sa i pėrket punės sidomos nė trimestrin e fundit tė vitit falė kalimit tė Jupiterit, i cili deri nė fillim tė dhjetorit do tė ndriēojė sektorin e gjashtė. Kjo periudhė mund tė jetė e pėrshtatshme pėr ata qė kanė vendosur tė bashkėjetojnė bashkė, ose qė kanė vendosur tė martohen me partnerėt e tyre.

Dashuria
Periudha mė e mirė pėr raportet me partnerin tuaj do tė jetė fillimi i vitit 2007 dhe trimestri i fundit. Nė periudhėn qendrore tė vitit mund tė lindė njė flirt me persona tė tjerė, ose mė shumė akoma. Njė ndryshim programi pėr shumicėn prej jush. Gjithsesi, ėshtė njė vit pozitiv. Puna Shumė i mirė fillimi i vitit pėr projekte tė shumta qė kishin mbetur prej kohėsh nė sirtar dhe qė do tė nisin tė konkretizohen nė trimestrin e fundit tė vitit.

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
 
BINJAKET (21/5-20/6)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Horoskopi-
Kėrce tek: