www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 DEMI (21/4-20/5)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: DEMI (21/4-20/5)   Fri Jan 12, 2007 6:29 amViti 2007 pėr Demin do tė jetė intensiv dhe i pasur me emocione dhe sigurisht impenjativ nga pikėpamja e punės dhe e ndjenjave. Do tė shijoni falė ndihmės sė Mėrkurit nė periudhėn e parė tė vitit njė pamje tė mirė tė diellit deri nė pranverė. Mė pas marsi, nė periudhėn mes prillit dhe qershorit, do tė kalojė tek gaforrja duke ju liruar kėshtu nga disa pengesa. Fillimi i verės do tė jetė njė periudhė e rėndėsishme pėr sa i pėrket fushės sė ndjenjave. Kush ka njė raport stabėl mund tė vendosė pėrfundimisht pėr t’u martuar. Ndėrsa pėr ata qė po jetojnė lidhje tė paqarta, ky mund tė jetė momenti pėr ta mbyllur atė dhe pėr t;u hapur ndaj njohjeve dhe historive tė reja falė mundėsive tė pafund qė tė krijon vera. Muajt e verės do tė jenė mė tė mirėt pėr sa i pėrket punės dhe fushės sė ndjenjave. Duke u nisur nga fundi i tetorit pėr shkak tė tranzitit tė marsit nė pozicion tė kundėrt me diellin, do tė pėrjetoni njė periudhė paksa negative dhe demotivuese.

Dashuria
Periudha e verės do tė jetė mė e mira pėr ju. Pėr shumė prej jush do tė fillojnė histori dhe aventura tė reja, pėr tė tjerėt do tė arrihet nė njė vendim tė rėndėsishėm. Puna Periudha mė e pėrshtatshme pėr iniciativa nė vendin e punės si dhe pėr ndryshime tė rėndėsishme, do tė jetė pak para fillimit tė verės, nė muajt qershor dhe korrik.

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
 
DEMI (21/4-20/5)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Horoskopi-
Kėrce tek: