www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 DASHI (20/3-20/4)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: DASHI (20/3-20/4)   Fri Jan 12, 2007 6:28 am

prill Pėr tė lindurit nė shenjėn e Dashit, lėvizja e yjeve do tė rezervojė njė fillim tė mirė tė vitit 2007. Falė stacionimit tė Saturnit tek Luani, do tė lėvizni qysh nė fillim tė vitit me qetėsi ekstreme dhe racionalitet. Tranziti i Marsit, qė do tė lėrė Demin tė spostuar tek binjakėt ditėn e Shėn Valentinit, do tė sjellė njė atmosferė pozitive...
Situata do tė pėrkeqėsohet nga gjysma e vitit, kur Mėrkuri do tė kalojė tranzit tek Gaforrja. Gjithēka do tė pėrmirėsohet nė mes tė korrikut dhe parashikohet njė verė me surpriza plot me lumturi dhe dashuri. Gjatė shtatorit dhe tetorit do tė ketė njė periudhė ngarkesash, stresi dhe nervozizmi ndėrkohė qė mė i mirė do tė jetė fundi i 2007-ės pėr dashin.

Dashuria
Dashuria do t’ju rezervojė surpriza tė bukura pėr vitin 2007. Kush ėshtė nė kėrkim tė lidhjeve tė reja do tė ketė shumė okazione, sidomos gjatė periudhės sė verės. Puna Pėr atė qė ėshtė nė kėrkim tė njė pune tė re, do tė ketė nė horizont disa raste gjatė pjesės sė parė tė vitit. Pėr ato qė duan tė ndryshojnė punėn aktuale, periudha ideale do tė jetė menjėherė pas pushimeve tė verės

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
 
DASHI (20/3-20/4)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Horoskopi-
Kėrce tek: