www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 kerkoj aop ke stafi radioshqip

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[50_cent]Male
Numri i postimeve : 2
Age : 27
Localisation : tani
Emploi : tani
Loisirs : tani
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: kerkoj aop ke stafi radioshqip   Fri Jan 12, 2007 3:04 am

Ne se ju jeni Dakort qe ORIONE Te jet ne Stafin ton Ju lutem Jepni voten PO ne se nuk jeni JO

Postimi do te jet 24 or I vlefshem ne se nuk behen 15 vota [50_cent] nuk do te shtohet ne @
10:40am

farao flower votoni [50_cent] shkruani po ose jo per te votuar :


Duke shikuar Votat e grumbudhuara ne Kerkesen tuaj per sop 9 PO Dhe 3 JO
Kjo do te thot qe nuk jeni te Lejuar qe te jeni aop ne Radioshqip ju lutem te provoni pas 3 Javesh Perseri flm per mirkuptimin Postimi Juaj Mbydhet tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tani-script.piczo.com
[50_cent]Male
Numri i postimeve : 2
Age : 27
Localisation : tani
Emploi : tani
Loisirs : tani
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: kerkoj aop ke stafi radioshqip nga [50_cent]   Sat Jan 13, 2007 3:20 am

votoni [50_cent] po ose jo flm permirekuptim:!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tani-script.piczo.com
 
kerkoj aop ke stafi radioshqip
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Chat-
Kėrce tek: