www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 hi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ViRuS^06Male
Numri i postimeve : 2
Age : 39
Localisation : BooM
Emploi : heu
Loisirs : kuc
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: hi   Thu Jan 11, 2007 6:04 pm

ja dhe dyshi mes njeshave urime urime !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: hi   Fri Jan 12, 2007 2:30 am

Mir se erdhe ViRuS^06 Te Uroj te kaloni nje koh sa me te mir ne shoqerin e Anetarve te forumit

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
BeRaTsi_MiStRecMale
Numri i postimeve : 30
Age : 34
Localisation : Berat/Tiran
Emploi : Student
Loisirs : Shoqeri dhe femra
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Hi   Fri Jan 12, 2007 2:47 am

Mire Se Erdhe Dhe Mir Se Na Gjete lale.Shpresoj tja kalosh Mire Midis nesh Dhe Urimet e mira Per Kete fillim vit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
ViRuS^06Male
Numri i postimeve : 2
Age : 39
Localisation : BooM
Emploi : heu
Loisirs : kuc
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: hi   Fri Jan 12, 2007 3:53 am

flm per mikpritjen patjeter qe do tia kalojm bukur Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: hi   Fri Jan 12, 2007 7:21 am

Mire se erdhe ViRuS^06 ;p . Shpresoj te ja kalosh mire ne shoqerine tone Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: hi   Fri Jan 12, 2007 11:13 am

Mire se na Erdhe

shpresoj tja kalosh sa me buckur buckur Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: hi   Fri Jan 12, 2007 11:26 am

Te doli gjumi me ne fund amerikane_kisss Smile kissssssssssss per ty se na kishte marre malli Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: hi   Thu Feb 01, 2007 8:19 am

[Inter] shkruajti:
Te doli gjumi me ne fund amerikane_kisss Smile kissssssssssss per ty se na kishte marre malli Smile

eheeeeeeeeeeee
ma qite gjumin tiiiiiiiiiiiiiii buckuroshhhhhhh
se ban zhurm shumeeeeeeeeeeeee
papaapapapap si bertet edhe ti si me kend ne mal
ncnccncnnccnncc
Smile Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: hi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
hi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Prezantimi-
Kėrce tek: