www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Voto per Denis_GoRRicaRi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kasapiMale
Numri i postimeve : 1
Age : 29
Localisation : berat
Emploi : berat
Loisirs : too fuck
Registration date : 08/09/2006

MesazhTitulli: Voto per Denis_GoRRicaRi   Thu Jan 11, 2007 10:56 am

Ne se ju jeni Dakort qe ORIONE Te jet ne Stafin ton Ju lutem Jepni voten PO ne se nuk jeni JO

Postimi do te jet 24 or I vlefshem ne se nuk behen 15 vota Denis_GoRRicaRi nuk do te shtohet ne @
_________________


Hey une jam kasapi me nick Denis_GoRRicaRi...
jam nje tip i qeshur ose me sakte alegro boy....ne kete forum kam kohe qe jam rregjistruar po te them te drejten asnjehere nuk e kam vene rendesi si sot sepse u binda sa i rendeshishem eshte.tani une do te kerkoja vec nje sop te cilin e kam patur kete gje qe ne fillim....Nuk ka shum rendesi rrethat qe mu hoqen po une po them ndodhi sepse nuk i kisha vene rendesi ketij serveri per arsye te pupullimit te tij...tani qe mendoj se eshte shum e rendesishme te jesh thjsht pjestari i tij edhe te chatosh sepse ka shume rendesi kerkoj dicka qe nuk mund ta kem perseri..gjithsesi po e provoj perseri ......

Me respekt Denis_GoRRicaRiDuke shikuar Votat e grumbudhuara ne Kerkesen tuaj per sop 6 PO Dhe 10 JO
Kjo do te thot qe nuk jeni te Lejuar qe te jeni aop ne Radioshqip ju lutem te provoni pas 1 muaji Perseri flm per mirkuptimin Postimi Juaj Mbydhet tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kasapi.com
LukasMale
Numri i postimeve : 21
Age : 33
Localisation : Tirane
Loisirs : Shiperia e Bashkuar Per Shqiptare Te Bashkuar
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Voto per Denis_GoRRicaRi   Thu Jan 11, 2007 4:43 pm

Pro jam une per vete, pse jo. Le ti jepet nje shanc. Po mesa di une duhen 10 vota e jo 15. Nejse ju e dini me mire.

Lukas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_TONY_MONTANA_

_TONY_MONTANA_

Male
Numri i postimeve : 14
Age : 31
Localisation : Elbasan
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: Re: Voto per Denis_GoRRicaRi   Fri Jan 12, 2007 9:14 am

jo jam kunder edhe sop ske qene asihere se kam qy ne fillim kur eshte hap serveri ene ske qene asihere sop ene nga ana ime ske vote se ke fyer stafin ne rradhe pare mua ene po zdesha une ti nuk shtohesh hajt shnet kur te bohesh cuni mire atehre do shtohesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIO

NIO

Male
Numri i postimeve : 6
Age : 34
Localisation : Albania
Emploi : Berat
Loisirs : InsPektoR
Registration date : 10/01/2007

MesazhTitulli: Voto per Denis_GoRRicaRi   Fri Jan 12, 2007 11:09 am

Mire do ishte te merte NOĒKA Sop se eshte Ēun i mire por pak llafazan per mu eshte per PO Aop Wink)))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.worldj2007.tk
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Voto per Denis_GoRRicaRi   Fri Jan 12, 2007 1:20 pm

Me sa shikoj ne vota un tani ju keni 10 kunder dhe 6 Dakort qe ju te Jeni ne stafin ton
Per deri tani Ju nuk mund te jeni ne stafin ton te Radioshqip nga qe keni 10 Vota JO
Afati i votimeve Mbaron pas 4 oresh ne se deshironi te jeni ne Staf keni dhe 4 or Afat qe te grumbudhoni dhe 9 vota ne se ju keni 15 po dhe 15 jo Votimi shtyhet dhe 3 or me shum flm per mirkuptimin

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Voto per Denis_GoRRicaRi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Voto per Denis_GoRRicaRi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Chat-
Kėrce tek: