www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Votoni per ORIONE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Votoni per ORIONE   Thu Jan 11, 2007 10:25 am

Ne se ju jeni Dakort qe ORIONE Te jet ne Stafin ton Ju lutem Jepni voten PO ne se nuk jeni JO

Postimi do te jet 24 or I vlefshem ne se nuk behen 15 vota _syjeshili_ nuk do te shtohet ne @

Duke shikuar Votat e grumbudhuara ne Kerkesen tuaj per sop 5 PO Dhe 4 JO
Kjo do te thot qe nuk jeni te Lejuar qe te jeni aop ne Radioshqip ju lutem te provoni pas 1 muaji Perseri flm per mirkuptimin Postimi Juaj Mbydhet tani

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
 
Votoni per ORIONE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Chat-
Kėrce tek: