www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kerkese per sop

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ekstremeMale
Numri i postimeve : 1
Age : 32
Localisation : diku
Emploi : student
Loisirs : ashbd
Registration date : 10/01/2007

MesazhTitulli: Kerkese per sop   Thu Jan 11, 2007 9:47 am

Ne se ju jeni Dakort qe BlockeR Te jet ne Stafin ton Ju lutem Jepni voten PO ne se nuk jeni JO

Postimi do te jet 24 or I vlefshem ne se nuk behen 30 vota _EX3MEBOY_ nuk do te shtohet ne @


santa jam xhenato 20 vjec jam user i rrregullt i serverit irc.shqipkiss.com
me nick _EX3MEBOY_
Ju lutem me votoni se nuk do ju zhgenjej jua premtoj
Do mundohem qe serveri irc.shqipkiss.com te kete nje mbarvajtje te rregullt si nga stafi po ashtu dhe nga ato me voice .santa

JU LUTEM !!!EmbarassedDuke shikuar Votat e grumbudhuara ne Kerkesen tuaj per sop 3 PO Dhe 5 JO
Kjo do te thot qe nuk jeni te Lejuar qe te jeni Sop ne Radioshqip ju lutem te provoni pas 1 muaji Perseri flm per mirkuptimin Postimi Juaj Mbydhet tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ktu.com
 
Kerkese per sop
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Chat-
Kėrce tek: