www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kerkese per sop .

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdiNumri i postimeve : 11
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: Kerkese per sop .   Thu Jan 11, 2007 8:37 am

Ne se ju jeni Dakort qe BlockeR Te jet ne Stafin ton Ju lutem Jepni voten PO ne se nuk jeni JO

Postimi do te jet 24 or I vlefshem ne se nuk behen 30 vota Adi nuk do te shtohet ne @une rri ne chat me emrin Adi ene dua te shtohem sop ne serveri e radioshqip

ishalla marr votat e duhura per ta ber kete gje
ju flm Adi


Duke shikuar Votat e grumbudhuara ne Kerkesen tuaj per sop 8 PO Dhe 6 JO
Kjo do te thot qe nuk jeni te Lejuar qe te jeni Sop ne Radioshqip ju lutem te provoni pas 1 muaji Perseri flm per mirkuptimin Postimi Juaj Mbydhet tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LukasMale
Numri i postimeve : 21
Age : 33
Localisation : Tirane
Loisirs : Shiperia e Bashkuar Per Shqiptare Te Bashkuar
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Kerkese per sop .   Thu Jan 11, 2007 4:44 pm

Po mer pse jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AnGeLo_CuSToDe

AnGeLo_CuSToDe

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 31
Localisation : Ku Ka Remuj
Emploi : Student / Oficer krimesh
Loisirs : Shoqeri, femra dhe para
Registration date : 10/01/2007

MesazhTitulli: Kerkes per sopBlockeR   Fri Jan 12, 2007 8:54 am

Blocker Je Ti Re PoĒ Smile

E ke voten time lal se tani jam bere dhe un pjestar i ketij forumi Dhe dil njeher nga ai AOP im andej Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.Radioshqip.org
_TONY_MONTANA_

_TONY_MONTANA_

Male
Numri i postimeve : 14
Age : 31
Localisation : Elbasan
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: Re: Kerkese per sop .   Fri Jan 12, 2007 9:34 am

po re tani direkt jam pro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kerkese per sop .   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kerkese per sop .
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Chat-
Kėrce tek: