www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 SoLdIeR_^oF^_fOrTuNe Kerkese per aop

Shko poshtė 
AutoriMesazh
next-djMale
Numri i postimeve : 1
Age : 33
Localisation : tirana
Emploi : hey
Loisirs : hey
Registration date : 07/01/2007

MesazhTitulli: SoLdIeR_^oF^_fOrTuNe Kerkese per aop   Wed Jan 10, 2007 12:56 pm

Une jam gerti dhe do kisha deshire te merrja aop-@ #shqiperia.Une jam user i rregullt atje dhe prandaj kerkoj aop.ne chat futem me nick SoLdIeR_^oF^_fOrTuNe.Ju lutem me votoni Geeeeeeerti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.freewebs.com/djgerti
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: SoLdIeR_^oF^_fOrTuNe Kerkese per aop   Wed Jan 10, 2007 1:22 pm

Postimi Juaj Mbydhet nga qe nicku juaj nuk ka kohen e mjaftuar ne Nickserv qe je regjistru ju lutem beni kerkesen tuaj pasi te keni plotesuar 1 muaj ne chat flm

[20:21] -NickServ- Last seen address: ~Gerti@195.238.48.***
[20:21] -NickServ- Last seen time : 01/10/07 19:31:01 GMT
[20:21] -NickServ- Time registered : 01/01/07 18:06:01 GMT
[20:21] -NickServ- Time now : 01/10/07 20:21:19 GMT

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
 
SoLdIeR_^oF^_fOrTuNe Kerkese per aop
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Chat-
Kėrce tek: