www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 kerkese per acc(sop) Jepni voten

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlockeRMale
Numri i postimeve : 2
Age : 33
Localisation : WorlD
Emploi : student
Loisirs : hahahahahah
Registration date : 07/01/2007

MesazhTitulli: kerkese per acc(sop) Jepni voten   Tue Jan 09, 2007 10:38 am

Ne se ju jeni Dakort qe BlockeR Te jet ne Stafin ton Ju lutem Jepni voten PO ne se nuk jeni JO

Postimi do te jet 24 or I vlefshem ne se nuk behen 20 vota BlockeR nuk do te shtohet ne @
pershendetje te gjitheve .une quhem jasinto dhe jam 21 vjec .kam aop ne serverin irc.shqipkiss.com .jam nje user i rregullt dhe i sjellshem dhe per kete gje mendoj se meritoj sop(superoperator)te ky server .njoh shumicen e aop-sop dhe shkoj shume mire me ta .besoj se keto arsye mjeftojne per kete teme.me respekt jasinto ose BlockeR.
P.S : me perpara kam hyre ne chat me nick IcH_LiEbE_DiCh ose EngjelL_^I^_ZjarrteDuke shikuar Votat tua 0 po dhe 2 jo nuk mund te jeni ne staf e Sop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbStar.Tk
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: kerkese per acc(sop) Jepni voten   Thu Jan 11, 2007 1:49 am

Nga qe e shikojm se ne postimin tuaj nuk jan mbledhur piket e duhura nuk mund te jesh ne stafin ton per momentin BlockeR ju lutem provoni pas 4 javesh perseri flm

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
 
kerkese per acc(sop) Jepni voten
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Chat-
Kėrce tek: