www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje te gjitheve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DOCTORMale
Numri i postimeve : 14
Age : 38
Localisation : USA
Emploi : I will tell you later
Loisirs : NONE
Registration date : 08/01/2007

MesazhTitulli: Pershendetje te gjitheve   Mon Jan 08, 2007 5:31 pm

Pershendetje te gjitheve dhe miresejugjeta. Shpresoj ta kalojme mire dhe te kenaqemi nen harmonine e njeri-tjetrit.

Ju pershendes te gjitheve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.net
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Tue Jan 09, 2007 2:15 am

Mir se erdhe NYC Te uroj Qe te kelosh nje koh sa me te mir mes Anetarve te forumit

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Tue Jan 09, 2007 6:28 am

Mire se erdhe NYC . Edhe ne shpresojme qe do te ja kalosh mire me shoqerine tone Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Fri Jan 12, 2007 11:15 am

Exclamation Mire Se Na Erdhe Exclamation

shpresoj tja kalosh sa me milleeee Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Malesori

avatar

Numri i postimeve : 22
Registration date : 27/11/2006

MesazhTitulli: //Mire Se Erdhe\   Sat Jan 13, 2007 5:25 am

Mire se na erdhe NYC te deshiroj argetim te kendshem...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DOCTORMale
Numri i postimeve : 14
Age : 38
Localisation : USA
Emploi : I will tell you later
Loisirs : NONE
Registration date : 08/01/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Sun Jan 14, 2007 3:14 am

Flmd te gjitheve per mikepritjen. Ju uroj nje fundjave te kendshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje te gjitheve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Prezantimi-
Kėrce tek: