www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Voto Per _syjeshili_

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Voto Per _syjeshili_   Mon Jan 08, 2007 2:59 pm

Ne se ju jeni Dakort qe _syjeshili_ Te jet ne Stafin ton Ju lutem Jepni voten PO ne se nuk jeni JO

Postimi do te jet 24 or I vlefshem ne se nuk behen 10 vota _syjeshili_ nuk do te shtohet ne @

Duke shikuar Votat tua 3 po dhe 2 jo nuk mund te jeni ne staf

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Jan 10, 2007 2:01 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
LukasMale
Numri i postimeve : 21
Age : 33
Localisation : Tirane
Loisirs : Shiperia e Bashkuar Per Shqiptare Te Bashkuar
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Voto Per _syjeshili_   Tue Jan 09, 2007 3:46 am

Patjeter qe po.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Voto Per _syjeshili_   Wed Jan 10, 2007 2:00 am

Nga qe e shikojm se ne postimin tuaj nuk jan mbledhur piket e duhura nuk mund te jesh ne stafin ton per momentin _syjeshili_ ju lutem provoni pas 3 javesh perseri flm

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Voto Per _syjeshili_   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Voto Per _syjeshili_
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Chat-
Kėrce tek: