www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Para Se te beni Kerkesen Lexo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Para Se te beni Kerkesen Lexo   Sat Jan 06, 2007 8:06 pm

Per te ber Kerkesen per Acc@ Te #Shqiperia #Ndihme #stafi
Ju duhet qe te fitoni nga 10 Vota ketu ne forum nga anetaret
E Ragjistruar Dhe Postimi juaj do te mbydhet per pas 24or ne
se nuk i ke 10 vota te kerkuara nuk mund te jesh ne
stafin Radioshqip
dhe ne se ti ke 7-8-9 vota nuk do te pranohesh ne stafi nga Admini
Ju Mund te filloni te berni kerkesen duke Folur Per veten tende dhe pse deshironi te jeni Pjestar i Stafit Radioshqip.
Gjithmon Hap tem tenden te re per kerkes duke klikuar ne New Thread

Votimet Do te jen Vetem duke klikuar ne sondazhi
PO
JO

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Para Se te beni Kerkesen Lexo   Thu Jan 11, 2007 10:38 am

Edhe dicka qe ka harruar [Master] te thote eshte qe nickserv i juaji duhet te kete te pakten nje muaj i regjistruar ndryshe kerkesa juaj do te bjeri poshte .

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
 
Para Se te beni Kerkesen Lexo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Chat-
Kėrce tek: