www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Gezuar Krishlindjet Dhe Vitin E Ri 2007.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Gezuar Krishlindjet Dhe Vitin E Ri 2007.   Sun Dec 24, 2006 8:42 am

desha tju uroj te gjith shqiptarve ane ane botes gezuar krishelindjet edhe vitin e ri. edhe ju anetareve te forumit gezuar edhe nje vit sa me te mbare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Gezuar Krishlindjet Dhe Vitin E Ri 2007.   Mon Dec 25, 2006 6:35 am

Nje urim edhe nga un per te gjithe forumistat gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri 2007 .......

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Gezuar Krishlindjet Dhe Vitin E Ri 2007.   Mon Dec 25, 2006 6:47 am

Dhe un Ju Uroj Tegjithve Gezuar Krishtlindjet Dhe vitin e Ri 2007 Qoft Vit Me Suksese per Tegjith

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Gezuar Krishlindjet Dhe Vitin E Ri 2007.   Sat Jan 06, 2007 10:47 pm

JU UROJ TE GJITHEVE NJE VIT TE MBARE! NGA MOT GEZUAR!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Gezuar Krishlindjet Dhe Vitin E Ri 2007.   Thu Feb 01, 2007 8:00 am

Exclamation Gezuar Vitin e Ri pipzzzz 2oo7:!:
{l0lz pak si me vones po ma mire vone se kurr }
kiffffffffffffffffffffffffffff ju dua qum qum rrushaaaaaaaaaaaa rrusheeeeeeeeeeeeeeeee

queen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gezuar Krishlindjet Dhe Vitin E Ri 2007.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gezuar Krishlindjet Dhe Vitin E Ri 2007.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Pershendetjet-
Kėrce tek: