www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Fotot e Anetareve .

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Fotot e Anetareve .   Fri Dec 22, 2006 7:05 am

Te gjithe ju qe keni deshire ti tregoni fotot tuaja , keni vende ti vendosni tek kjo tema Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Fotot e Anetareve .   Fri Dec 22, 2006 7:06 am

Per vehte nuk kam as edhe nje foto qe me ndodhet ne PC por kur ta bej nje do ta vendosi Smile)

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Tironce_Vogel

Tironce_Vogel

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Fotot e Anetareve .   Tue Jan 09, 2007 9:13 pm

master cili nga ata je ti, ai ne ane dmth i 3ti Very Happy lool lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Fotot e Anetareve .   Wed Jan 10, 2007 2:19 am

Di ku jam dhe un ca di un Very Happy Razz

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Klevis]

[Klevis]

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Fotot e Anetareve .   Thu Jan 11, 2007 2:26 pm

Ou Zdi Me E Von Pertoj Me U Marr Kiss All Very Happy lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Fotot e Anetareve .   Fri Jan 12, 2007 2:38 am

Pse re Ju kaq shpejt e hani ju Kujtuat se jam un ai ne ate foton lere qe un foton nuk e ve fare aty se kam frig se me Propozon ndonjera ne forum dhe me behet xhalose gruja Razz

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Fotot e Anetareve .   Fri Jan 12, 2007 7:36 am

Ore po kyēi temen un se filluan grindjet neper familje Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Fotot e Anetareve .   Fri Jan 12, 2007 5:10 pm

Ne se ju nuk keni se ku te beni load fotografin tuaj ju mund ta beni load ne web provider nga forum Radioshqip ju mund te perdorni te njejten email address
addresa eshte https://servimg.com/
ne radh te par fusni email tuaj dhe pass pastaj do te shikoni
First name :

Last name :

E-mail address :

Password : kodi


Confirm password : kodi

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
Malesori

Malesori

Numri i postimeve : 22
Registration date : 27/11/2006

MesazhTitulli: LoOoL   Tue Jan 30, 2007 2:13 pm

[Master] Mir mer ne na msove po vet paske dit ene s`e ke vu e ?
HėHėHėHėėė Razz vije nje vije se s'te per hudher ne forum
HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa
Shaka kjo Razz mos e merr seriozisht amon Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Malesori

Malesori

Numri i postimeve : 22
Registration date : 27/11/2006

MesazhTitulli: .   Tue Jan 30, 2007 2:15 pm

Per hudher e kisha llafin Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fotot e Anetareve .   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fotot e Anetareve .
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Fotografit e anetareve-
Kėrce tek: