www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Gezuar Vitin e Ri 2007 !!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Gezuar Vitin e Ri 2007 !!!!   Sun Dec 17, 2006 6:57 am

Gezuar te gjithe Vitin e Ri 2007 !!!!

Po me thoni njehere cili eshte programi qe keni vendosur te beni per festat e fundvitit dhe per me teper , ku do e kaloni naten e Vitit te Ri?

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Gezuar Vitin e Ri 2007 !!!!   Sun Dec 17, 2006 7:00 am

Un naten e Vitit te Ri besoj se do e kaloj ose me familjen ose me shoqerine Ne ndonje Party dicka e tille Smile

Akoma nuk e kam vendose mire lol!

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Tironce_Vogel

Tironce_Vogel

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Gezuar Vitin e Ri 2007 !!!!   Sun Dec 17, 2006 11:47 pm

Do shkoj ne NY. pasi aty kalohet bukur, dhe ne daten 1 ne party me familjen dhe te afermit Very Happy bofshi qejf dhe ju!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
amerikane_kisss

amerikane_kisss

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Gezuar Vitin e Ri 2007 !!!!   Mon Dec 18, 2006 6:50 pm

tironce

pa te presim me kraha hapeeeeeeee cheers cheers cheers
mire se te na visheeeeeeeeeeeeeeee Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Gezuar Vitin e Ri 2007 !!!!   Tue Dec 19, 2006 1:20 pm

un do vete ne new york me tirancen ene do takojm kete amerikane kissss edhe ndonje party. he moj amerikane si thu e?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

amerikane_kisss

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Gezuar Vitin e Ri 2007 !!!!   Tue Dec 19, 2006 1:59 pm

THe_AnSwEr shkruajti:
un do vete ne new york me tirancen ene do takojm kete amerikane kissss edhe ndonje party. he moj amerikane si thu e?


po mar patjeter jeni te mirpritur Wink

cheers cheers cheers cheers cheers
tapa i tham gjyshes te cooki nje cake per ju hehe Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Gezuar Vitin e Ri 2007 !!!!   Wed Dec 20, 2006 6:33 am

A jam i mirepritur edhe un ?
Skam dokumenta por tesh po vi ilegalisht Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
DOCTORMale
Numri i postimeve : 14
Age : 39
Localisation : USA
Emploi : I will tell you later
Loisirs : NONE
Registration date : 08/01/2007

MesazhTitulli: Re: Gezuar Vitin e Ri 2007 !!!!   Tue Jan 09, 2007 1:51 am

Per shume mot Gezuar Vitin e Ri 2007. Qofte viti i realizimit te te gjitha deshirave dhe aspiratave tuaja ne cdo fushe te jetes tuaj.

Pershendetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gezuar Vitin e Ri 2007 !!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gezuar Vitin e Ri 2007 !!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: