www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Brunet apo Bjondet ?

Shko poshtė 

Bukuria ?
Brundet
88%
 88% [ 7 ]
Bjondet
12%
 12% [ 1 ]
Totali i votave : 8
 

AutoriMesazh
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Brunet apo Bjondet ?   Sun Dec 17, 2006 6:48 am

Cilat jane me te bukura brunet apo bjondet ?

Thoni edhe ndonje mendim Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Brunet apo Bjondet ?   Sun Dec 17, 2006 6:51 am

Per mendimin tim bjondet jane pak pak me te bukura se brunet .
Bjondet e kane flokun shume te bukur .
Mua me terheqin jashte mase Smile
Mos ja thoni ndokujt silent silent Smile Smile lol! lol!

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Brunet apo Bjondet ?   Sun Dec 17, 2006 11:49 pm

Inter paske shije jo dhe aq te mire (pa foendim) bjondet nuk kane flok te bukur por kane flok te djegur nga "bllici" per te marre ngyren e verdhe ose me te zbardhur (pa ofendim per bjondet) Brunet jane si shpirt Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Brunet apo Bjondet ?   Mon Dec 18, 2006 7:04 am

No problem Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Brunet apo Bjondet ?   Tue Dec 19, 2006 1:22 pm

brunet po edhe bjondet nuk jan keq.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Brunet apo Bjondet ?   Tue Dec 19, 2006 2:02 pm

cheers cheers cheers cheers brunet {vet jam brunet} Wink
booooooooooooo poshtttttt bjondet Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil {pa ofendime } hehe lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SKORPIONSKING

avatar

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Re: Brunet apo Bjondet ?   Thu Jan 18, 2007 12:59 pm

Brundetme pelqejne me shume dhe gjithmone ato me hyjne ne sy me shikim te pare bom tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Brunet apo Bjondet ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Brunet apo Bjondet ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: