www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje.!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Malesori

avatar

Numri i postimeve : 22
Registration date : 27/11/2006

MesazhTitulli: Pershendetje.!   Sat Dec 16, 2006 11:13 am

Pershendetje.
Pėrshendetje tė gjithė forumista tė kėtij forumi.
Ndoshta e kam bėre vones kėtė pėrshėndetje qė nė fakt e kam pas nė mendje tė bėj fill pasi tė postoj prezantimin.
- Gjithsesi jeni tė respektuar nga ana ime nė ē'do detaj tė gjithė forumista tė kėtij forumi..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SKORPIONSKING

avatar

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje.!   Thu Jan 18, 2007 9:34 am

mire se erdhe ne forum dhe tja kalosh sa me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje.!   Thu Feb 01, 2007 7:57 am

Malesori Mire Se Erdheeeeeeeeee Exclamation
ja kalosh sa me mireeeeeeeeeee Wink
yll tokeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Razz
kifffffffffffffffffffffff qum qum ne lule te badhitttttttttttttttttt queen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje.!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje.!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Pershendetjet-
Kėrce tek: