www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Mire se ju gjej!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
LukasMale
Numri i postimeve : 21
Age : 33
Localisation : Tirane
Loisirs : Shiperia e Bashkuar Per Shqiptare Te Bashkuar
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Mire se ju gjej!   Thu Dec 14, 2006 3:22 pm

Pershendetje dhe mire se ju gjej te gjitheve. Po bej dhe une nje prezantim, kushedi per te saten here, sepse jane fshire. Nejse pune e Moderatoreve kjo.

Une quhem Besi, jam nga Burreli, 21 vjec. Momentalisht jetoj ne Tirane ku dhe studioj per Inxhinieri Elektrike, ne vitin e III. Hobi im jane muzika, sporti ne pergjithesi, futbolli ne vecanti. Sa per info, jam Tifoz i cmendur i Milan dhe Brazilit.

Uroj te kalojme sa me mire midis njeri tjetrit dhe kohe sa me argetuese.

Lukas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjej!   Fri Dec 15, 2006 1:51 am

Mir se erdhe Lukas dhe te uroj te kaloni nje koh sa me te mir nes Anetarve te forumit

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Fri Dec 15, 2006 1:55 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
Admin
Admin


Numri i postimeve : 2
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjej!   Fri Dec 15, 2006 1:51 am

Mir se erdhe Lukas dhe te uroj te kalosh nje koh sa me te mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioshqip.fr-bb.com
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjej!   Fri Dec 15, 2006 7:47 am

Mire se erdhe Lukas Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjej!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mire se ju gjej!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Prezantimi-
Kėrce tek: