www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Fjala ME FAL !!!!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Fjala ME FAL !!!!!!   Thu Dec 14, 2006 11:48 am

Ju ne jeten e perditshme sa here e perdorni fjalen ME FAL kuptohet qe kjo perdoret me shpesh ne gabimet qe mund te keni bere Wink

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Fjala ME FAL !!!!!!   Thu Dec 14, 2006 11:50 am

Un nuk e paraperdori fjalen me fal shpesh , kur bej ndonje gabim perdori fjalen Sory qe do te thote me fal ne shqip Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Fjala ME FAL !!!!!!   Mon Dec 18, 2006 12:00 am

Kurse une them "me fal" vetem atehere kur e di qe e kam une gabim, por nqs se nuk eshte faji im hehe harroje ska me fal nga une, nuk e perdor shpesh. Mendoj se ata qe thone "me fal" shpesh here nuk e thone sepse e kuptojne qe e kane gabim por e thone per te anashkaluar gabimin. Apo e kam gabim?? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Fjala ME FAL !!!!!!   Mon Dec 18, 2006 7:08 am

E drejte por ka edhe me .

Shume persona e thojne fjalen me fal se , cdo gje qe ndodh dhe ata jane prezent , fajsojne vehten dhe un kam boll ne shoqeri qe e bjene nje gje te tille Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Fjala ME FAL !!!!!!   Fri Dec 22, 2006 3:53 pm

Inter u thuj shokeve mos te bojn shum gabime Razz shaka, te thuash "me fal" kur e ndjen eshte kulture Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
[_B_L_E_N_D_I_1]Male
Numri i postimeve : 3
Age : 34
Localisation : Albania
Emploi : pun
Loisirs : kot
Registration date : 12/01/2007

MesazhTitulli: Fjala ME FAL !!!!!!   Fri Jan 12, 2007 3:47 am

Gjeja Me E uLet Eshte Me KErku Falje Gabimin Pranoje Falje Kur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fjala ME FAL !!!!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fjala ME FAL !!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: