www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A do martoheshit pa lejen e prinderve?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: A do martoheshit pa lejen e prinderve?   Thu Dec 14, 2006 11:43 am

Si thoni ju a do te martoheshit pa pelqimin e prinderve tuaj ???

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: A do martoheshit pa lejen e prinderve?   Thu Dec 14, 2006 11:46 am

Un nqs e dua personin dhe e verej qe prinderit e mi kane qendrim te gabuar para asaj un do te thoja PO dhe do te mundohesha qe te ja tregoja se personi qe un dua nuk eshte njeri i keq Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Tironce_Vogel

Tironce_Vogel

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: A do martoheshit pa lejen e prinderve?   Mon Dec 18, 2006 12:04 am

Ka shume raste qe prinderit tane nuk pranojne qe ne te marrim ate qe duam, sepse gjithmone prinderit mendojne qe askush nuk eshte aq i mire per fmijen e tyre si vajze apo dhe cun ta kene, sidomos kur vajzat cojne nje cun ne shpi per ta prezantuar me prinderit. Askush nuk i ndan dot dy te dashuruar nqs midis tyre ka lidhje te forta. ( mjaft se e bera roman Razz )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: A do martoheshit pa lejen e prinderve?   Mon Dec 18, 2006 7:04 am

Vazhdo se nuk pritojme te lexojme Smile)

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: A do martoheshit pa lejen e prinderve?   Tue Dec 19, 2006 1:20 pm

varet pertoj me shkrujt rastet. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

amerikane_kisss

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: A do martoheshit pa lejen e prinderve?   Tue Dec 19, 2006 2:03 pm

THe_AnSwEr shkruajti:
varet pertoj me shkrujt rastet. Razz

demel Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A do martoheshit pa lejen e prinderve?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A do martoheshit pa lejen e prinderve?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: