www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Djale apo vajze ?

Shko poshtė 

Femija juaj .....
Djale
42%
 42% [ 5 ]
Vajze
0%
 0% [ 0 ]
Fare
0%
 0% [ 0 ]
S'ka rendesi
58%
 58% [ 7 ]
Totali i votave : 12
 

AutoriMesazh
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Djale apo vajze ?   Sun Dec 10, 2006 4:16 am

Ju me teper do te kishit deshiruar te kishit nje djale , nje vajze , s'ka rendesi nese eshte djale apo vajze apo as djale as vajze ?

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Djale apo vajze ?   Sun Dec 10, 2006 4:19 am

Per mua ne dac te jete vajze ne dac te jete djale njelloj eshte . Gjithmone do t'i dua fort .

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Djale apo vajze ?   Sun Dec 10, 2006 6:02 am

Per mua ska ransi hiq Wink

porrrrr {kam dishir te kem djalin para edhe vajzen mrapa }mundsisht 2 djem edhe nje vajze Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Djale apo vajze ?   Tue Dec 19, 2006 1:26 pm

Djale edhe pik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Djale apo vajze ?   Fri Dec 22, 2006 3:47 pm

amerikone dhe une du 2 cuna dhe 1 goc me pas cunave me qellim qe cunat te mbrojne motren e tyre, mos ti flasi kush Very Happy sa plan i mire haha, megjithate femijet jane dhurate e Zitit, le te jene ca te dun...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
DOCTORMale
Numri i postimeve : 14
Age : 38
Localisation : USA
Emploi : I will tell you later
Loisirs : NONE
Registration date : 08/01/2007

MesazhTitulli: Re: Djale apo vajze ?   Tue Jan 09, 2007 1:46 am

Perderisa te lindin shendosh e mire nuk do te kishte shume rendesi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.net
AdiNumri i postimeve : 11
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: Re: Djale apo vajze ?   Sat Jan 13, 2007 1:47 pm

une per veten time dua djale ene nje vajz kaq:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Klevis]

avatar

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Djale apo vajze ?   Sun Jan 14, 2007 12:03 pm

Une Du Djal Qe Ta Bej Si Veten Cun Te Mir Hahahahahahaah lol! Edeh Goc Nuk Do Ishte Keq Po Me Shume Me Pelqen Cun Se Cuni I Pershtatet Me Shume Babit Dhe Goca Me Shume Mamit Kshuqe Duuuuuuuuuuuuuu Cunnnnnnnnnnnnnnnnn lol! cheers flower afro queen cat

_________________
∙•●∙•●∙•● ® [KleviS] ® ●•∙●•∙●•∙
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
Anxhela

avatar

Female
Numri i postimeve : 12
Registration date : 13/10/2006

MesazhTitulli: Re: Djale apo vajze ?   Thu Jan 18, 2007 10:53 am

Hmm un do preferoja 1 djal dhe 1 vajz,po nese me duhet te zgjidhja patjeter nje do ishte...CUN!!!!! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Djale apo vajze ?   Thu Jan 18, 2007 12:23 pm

Crendesi ka se cfare do kem Djale apo Vajze Gjithsesi do ta dua ne te njejten menyre cfare do qe te jete Smile

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SKORPIONSKING

avatar

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Re: Djale apo vajze ?   Thu Jan 18, 2007 12:53 pm

S'ka rendesi shume mjafton te kem femije
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Djale apo vajze ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Djale apo vajze ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: