www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Fraza me e bukur e dashurise qe keni thene ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Fraza me e bukur e dashurise qe keni thene ?   Sun Dec 03, 2006 8:01 am

Cila eshte fraza me e bukur e dashurise qe keni thene ndonjehere apo qe ju kane thene ndonjehere ???????

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise qe keni thene ?   Sun Dec 03, 2006 8:05 am

" Nje dite me pyete se ke do te zgjidhja - ty apo jeten - , dhe un u pergjigja - jeten - , dhe ti ike duke qare duke mos e kuptuar se jeta ime je ti . "

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise qe keni thene ?   Fri Dec 08, 2006 1:03 pm

Inter shkruajti:
" Nje dite me pyete se ke do te zgjidhja - ty apo jeten - , dhe un u pergjigja - jeten - , dhe ti ike duke qare duke mos e kuptuar se jeta ime je ti . "

hehe shume e buckur Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise qe keni thene ?   Sat Dec 09, 2006 3:38 am

amerikane_kisss shkruajti:
Inter shkruajti:
" Nje dite me pyete se ke do te zgjidhja - ty apo jeten - , dhe un u pergjigja - jeten - , dhe ti ike duke qare duke mos e kuptuar se jeta ime je ti . "

hehe shume e buckur Razz Razz Razz

Normale vetem te bukura di te them un Razz Razz Razz

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise qe keni thene ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fraza me e bukur e dashurise qe keni thene ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Mesazhe Dashurie-
Kėrce tek: