www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cila eshte me e mire ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Cila eshte me e mire ?   Fri Dec 01, 2006 11:54 am

Si thoni ju cila gje eshte me e mire martesa apo bashkejetesa ?
Jeni te ftuar qe te jepni mendimet tuaja .

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Cila eshte me e mire ?   Fri Dec 01, 2006 12:00 pm

Un per vehte them se gjeja me e mire eshte bashkejetesa sepse ke mundesi qe ta njohesh partnerin/en tuaj me mire .

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

amerikane_kisss

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Cila eshte me e mire ?   Thu Dec 07, 2006 4:37 pm

Razz hmmmmmmmmmmmm Wink

martesaaaaaa edhe pastaj bashkejetesa kur te martohesh ather bashkejetesa me bullllllin cheers cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Juli



Male
Numri i postimeve : 1
Age : 30
Localisation : italy
Emploi : ok
Loisirs : ok
Registration date : 12/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cila eshte me e mire ?   Tue Dec 12, 2006 8:55 pm

Inter shkruajti:
Un per vehte them se gjeja me e mire eshte bashkejetesa sepse ke mundesi qe ta njohesh partnerin/en tuaj me mire .

Un them qe partnerin/en e njeh me mir ne martese!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.elvis.forumup.it
shoku_i_korcareve

shoku_i_korcareve

Numri i postimeve : 10
Registration date : 08/11/2006

MesazhTitulli: Re: Cila eshte me e mire ?   Fri Dec 15, 2006 4:52 am

Me e mira eshte te jesh i pavarur. Te dyjasi bashkjetesa edhe martesa te bejne te varur ndaj dikujt. Thjesht nje mendim i imi eshte ju keni mendimet e tuaja por ju rekomandoj te mos krijoni lidhje te gjata:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Cila eshte me e mire ?   Sat Dec 16, 2006 9:39 am

Nuk jam fare dakort me mendimin tend .

Se besoj te quhet varesi te ja dedikosh jeten tende dikujt tjeter dikujt qe e do me te vertete shume .

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Tironce_Vogel

Tironce_Vogel

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Cila eshte me e mire ?   Sun Dec 17, 2006 11:56 pm

Une mendoj se eshte me mire te martohesh me nje qe e njef dhe qe e di qe midis njeri-tjetrit egziston dashurija dhe respekti, dhe bashkejetesa pas marteses eshte gjeja me e bukur. Jam dakord me Bashkejetesen qe mund te ndodhe tek nje cift i fejuar qe jane drejt marteses, por me 2 te dashuruar dhe te bashkejetojne se di pse por sme pelqen, nuk me duket e drejte dhe pse mund te jete funn... une besoj ne martese, gjithsesi mendimi im Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Cila eshte me e mire ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila eshte me e mire ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: