www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cila eshte plaga me e madhe e Shqiperise

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Cila eshte plaga me e madhe e Shqiperise   Fri Dec 01, 2006 8:32 am

Cila eshte plaga qe me te vertete dhemb per popullsnine shqiptare ???

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Cila eshte plaga me e madhe e Shqiperise   Fri Dec 01, 2006 8:34 am

Eshte dhe gjithmone do te jete

EMIGRIMI

Gje qe ka ndodhur masivisht kohet e fundit dhe duhet qe te ulet ne menyre te ndjeshme .....

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Cila eshte plaga me e madhe e Shqiperise   Thu Dec 07, 2006 4:42 pm

dashuria {{{ kur prind nuk lejne nje vajz te bashkohet me at djalin qe don por e forcojne te martoje diken tjeter }}} Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Cila eshte plaga me e madhe e Shqiperise   Sat Dec 09, 2006 6:31 am

Ehhhhhh

Them se ajo kohe do kete mbaruar deri tani , ne gjithmone drejt zhvillimit Wink lol! lol! lol! lol!

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Cila eshte plaga me e madhe e Shqiperise   Sat Dec 09, 2006 4:43 pm

Inter shkruajti:
Ehhhhhh

Them se ajo kohe do kete mbaruar deri tani , ne gjithmone drejt zhvillimit Wink lol! lol! lol! lol!

hehe papa cdo dit e me te zhvilluar Wink tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cila eshte plaga me e madhe e Shqiperise   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila eshte plaga me e madhe e Shqiperise
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: