www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Teme speciale !!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Teme speciale !!!!   Fri Dec 01, 2006 8:23 am

Si thoni ju a te gjejme nje anetar dhe ta bejme cift me nje anetare tjeter

Do te kishte qene e mire qe t'i benin nje mashkull dhe nje femer si cift

Mos te ju rriten veshet Wink

"Loja" punon keshtu :

Disa anetarė dalin vullnetare qe te jene pjese e ketij cifti , anetaret e tjere mund te japin mendimet e tyre se kush mund te jete "partneri/partnerja" i/e tij

Cifti nuk mund te zgjidhet nga anetaret e tjere nqs dy anetaret qe jane zgjedhur nuk jane dakort . Hajde tani te shohim se kush po del vullnetar !!!

U edhe dica mer kur dilni vullnetare mos jepni emrin e "partnerit/partneres" suaj .

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Teme speciale !!!!   Fri Dec 01, 2006 8:24 am

Un per vete dal vullnetar ... Wink

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Teme speciale !!!!   Fri Dec 01, 2006 11:03 am

Po mu re me lejohet te dal vullnetar Very Happy
ne se po dal dhe un vullnetar Razz

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Teme speciale !!!!   Fri Dec 01, 2006 11:08 am

ooooo ne rregull u bame djemte po vajzat ku jane Wink

Gjithmone na lene vetem Wink

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Teme speciale !!!!   Fri Dec 01, 2006 11:11 am

po lere qe un e kam partneren dhe nuk le goc tjeter te me ofrohet Razz

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Teme speciale !!!!   Fri Dec 01, 2006 11:14 am

Pse me gjithmone besnik do te qendrosh tongue tongue tongue tongue

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Teme speciale !!!!   Fri Dec 01, 2006 11:16 am

sa te kemi emrin Ermir dhe sa te jem gjall besnik Very Happy

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Teme speciale !!!!   Fri Dec 01, 2006 11:18 am

Ehuuuuuuuuuuuu ke vite shum per te qene gjalle "tu pa e tu ba" ka thene populli

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Teme speciale !!!!   Thu Dec 07, 2006 4:40 pm

hmmmmmmmmmmmmmm


scratch scratch scratch

ca kja loj mar spa e kuptoj hiq une a din kush me shpjegu ma mire?????


Embarassed Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Teme speciale !!!!   Sat Dec 09, 2006 6:34 am

Shkurt dhe qarte ketu ne kete teme do zgjidhen nje cift

Nje forumist mashkull dhe nje forumist femer .

Disa persona do dalin vullnetare dhe te tjeret qe nuk kane dale vullnetare do te japin mendimet e tyre se kush do te jete ai cifti .

(Deri tani jemi un dhe [Master] vullnetare ) lol! lol! lol! lol!

_________________
Proud To Be Albanian !!!


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Mon Feb 26, 2007 7:51 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Teme speciale !!!!   Sat Dec 09, 2006 4:42 pm

Inter shkruajti:
Shkurt dhe qarte ketu ne kete teme do zgjidhen nje cift

Nje forumist mashkull dhe nje forumist femer .

Disa persona do dalin vullnetare dhe te tjeret qe nuk kane dale vullnetare do te japin mendimet e tyre se kush do te jete ai cifti .

(Deri tani jemi un dhe [Master] vullnetare ) lol! lol! lol! lol!


aha ok feink u per shpjegimin Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Teme speciale !!!!   Sun Dec 10, 2006 3:10 am

Ti a don me dale apo nuk don me dale vullnetare Wink

Se kami me pakice femra ketu ne Wink Razz Razz Razz Razz

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Teme speciale !!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Teme speciale !!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: