www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   Fri Dec 01, 2006 8:03 am

Sa nga ju e pijne cigaren dhe alkoolin ??
A keni deshire qe te mos i pinit me ??

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   Fri Dec 01, 2006 8:12 am

Un nuk e pij as cigaren as alkoolin dhe nuk kam qejf t'i pi ndonjehere

Sidomos alkoolin qe ka nje ere qe eshte e padurushme

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   Fri Dec 01, 2006 11:06 am

un per vete cigaren e pi elash nje her dhe e fillova perseri nga qe me merziti gruja pak nga merzia e fillova perseri Razz Crying or Very sad

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   Fri Dec 01, 2006 11:07 am

Po tani a nuk je me i merzitur lere mer prap Wink

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   Fri Dec 01, 2006 11:09 am

Akoma jam i merzit dhe nje her po do kaloj dhe do e le Very Happy:P

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   Fri Dec 01, 2006 11:12 am

Ok por prej hidherimit mos te na fillosh edhe alkoolin lol! lol! lol!
se pastaj ...... Bye Bye [Master]

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   Fri Dec 01, 2006 11:14 am

he he se nuk iken [Master] per *** me pula Razz

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   Fri Dec 01, 2006 11:21 am

Po nqs ik edhe ti un qa me ba pastaj Wink duhesh me ndenje Wink do sdo ti Wink

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Tironce_Vogel

Tironce_Vogel

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   Fri Dec 01, 2006 8:28 pm

as e pi, as e kam pire dhe as nuk kam ndermend Smile


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sun Dec 17, 2006 11:51 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
ALB_MaGjI

ALB_MaGjI

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   Sat Dec 02, 2006 6:27 am

Cigaren e pi dhe do ta pij se eshte e vetmja gje qe me qeteson mbas nje tronditje te rende Sad

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   Sat Dec 02, 2006 9:46 am

C'ja fut kot re ajo te shkaterron nuk te ndihmon

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   Sat Dec 02, 2006 9:27 pm

pse re ALB_MaGjI kishte pas rruga gropa Dhe Te tronditi Autopuzi re dreq Razz

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   Sun Dec 03, 2006 4:12 pm

Un pij hashash hashish mariujana duhan edhe alkol. ca jeni kshu ju bre nuk pini asgje hahahhahaah. ec aty tju jap ca une Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
orkidea

orkidea

Female
Numri i postimeve : 4
Age : 39
Localisation : Elbasan
Emploi : *****
Loisirs : Elbasan
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   Thu Dec 07, 2006 9:48 am

nuk pi as cigare as alkol
cigaren po bej nje vit qe e kam len
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

amerikane_kisss

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   Thu Dec 07, 2006 4:23 pm

cheers UNE SE PI DUHANIN AS ALKOCOLIN cheers

I URREJ NJERZT SI E PIJN DUHANIN EDHE JAN PIJANECA Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

amerikane_kisss

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   Thu Dec 07, 2006 4:24 pm

THe_AnSwEr shkruajti:
Un pij hashash hashish mariujana duhan edhe alkol. ca jeni kshu ju bre nuk pini asgje hahahhahaah. ec aty tju jap ca une Razz Razz Razz


affraid affraid affraid affraid affraid

BAD BAD BAD BAD BAD BAD NI99A I BARDH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   Thu Dec 07, 2006 7:29 pm

hahaaa e hengri me gjith mend kjo. hahaahhahhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

amerikane_kisss

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   Fri Dec 08, 2006 12:43 pm

THe_AnSwEr shkruajti:
hahaaa e hengri me gjith mend kjo. hahaahhahhh


hehe ja ma rrushi se hengra Razz Razz Razz jo mas ki merak Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   Fri Dec 08, 2006 1:29 pm

ok thash se mos. Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

amerikane_kisss

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   Sat Dec 09, 2006 4:46 pm

THe_AnSwEr shkruajti:
ok thash se mos. Sad


ncncncncncncnc

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz kith nlule te badhit ni99a i bardh Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Malesori

Malesori

Numri i postimeve : 22
Registration date : 27/11/2006

MesazhTitulli: Hey!!!   Sat Dec 16, 2006 10:28 am

LooL - Alkolin Nuk e Pij Vetem Ne Ndonje Party Me Shoqerine.!
[>>>]Ndersa Duhanin Vetem Me Raste Kur Jam i Stresuar.!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rezzyNumri i postimeve : 2
Registration date : 14/10/2006

MesazhTitulli: Re: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   Sat Dec 16, 2006 12:48 pm

Cigaren e pij alkolin me raste.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Klevis]

[Klevis]

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   Sun Jan 14, 2007 12:27 pm

Cigaren E Pij Sikurse Haj Buke ! Kurse Alkolin Kur Eshte Per Tu Pir Jo Te Perditcme Smile

_________________
∙•●∙•●∙•● ® [KleviS] ® ●•∙●•∙●•∙
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
SKORPIONSKING

SKORPIONSKING

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Re: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   Thu Jan 18, 2007 9:37 am

cigaren e pi shume kurse alkolin nuk e fut ne goje fare .

por jam penduar shume qe e kam filluar duhanin

dhe me vjen keq shume qe rinia shqiptare po e nis cigaren ne moshe te vogel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
ALB_MaGjI

ALB_MaGjI

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   Thu Jan 18, 2007 12:26 pm

E di qe e kam gabim po une i pij t dyja ehhhhh alkolin me raste kur mblidhem me shoqerine (Dmth nate per nate Cool ) Ndersa cigaren nuk e le dot Crying or Very sad

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A e pini Cigaren dhe Alkolin ???!!!...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: