www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Zgjedhje tjeter e veshtire !!!! (Vetem kete di te bej un ;))

Shko poshtė 

Zgjedh
Familjen qe kam krijuar
50%
 50% [ 2 ]
Te dashuren
0%
 0% [ 0 ]
S'di se ke te zgjedh
50%
 50% [ 2 ]
Totali i votave : 4
 

AutoriMesazh
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Zgjedhje tjeter e veshtire !!!! (Vetem kete di te bej un ;))   Fri Dec 01, 2006 7:53 am

Edhe ketu do te kemi nje zgjedhje .

Nqs ju jeni martuar dhe keni pasur femije por pas ca vitesh martesa juaj ka shkuar afer shkaterrimit perfundimtar (ngaqe mund te kete pasur grindje e shkaktuar nga te dyja palet) dhe pas pak kohet ju e keni gjetur dashurine tek nje femer tjeter ju a do te ishit te gatshem qe te linit femijet tuaj per ta rifilluar jeten me ate gruan tjeter .

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Zgjedhje tjeter e veshtire !!!! (Vetem kete di te bej un ;))   Fri Dec 01, 2006 7:55 am

Un per vete nuk e di se ke te zgjedh ndoshta mund te jete zgjedhja me e veshtire qe mund te bej ne jete dhe kjo do kohe qe te japesh pergjigje e cila mund te te beje te lumtur ose mund te te bente te ndiheshe fajtor.

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Zgjedhje tjeter e veshtire !!!! (Vetem kete di te bej un ;))   Tue Dec 19, 2006 1:28 pm

un them familjen sepse te dashuron sot e ke neser nuk e ke, familja do te duhet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Zgjedhje tjeter e veshtire !!!! (Vetem kete di te bej un ;))   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Zgjedhje tjeter e veshtire !!!! (Vetem kete di te bej un ;))
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: