www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Do te martoheshit me nje te huaj?

Shko poshtė 

Si thoni ju ?
PO
60%
 60% [ 6 ]
JO
40%
 40% [ 4 ]
Totali i votave : 10
 

AutoriMesazh
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Do te martoheshit me nje te huaj?   Fri Dec 01, 2006 7:38 am

Ju po ta donit me gjithe shpirt nje te huaj a do te martoheshit me ate ??????????

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me nje te huaj?   Fri Dec 01, 2006 7:38 am

Un per vete po .

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me nje te huaj?   Fri Dec 01, 2006 11:34 am

dhe un per vete po , por nuk do te dhuroj ndnjenja as nje her tek nje goc e huaj Very Happy pse mund te thoni ju sepse nuk me thot zemra Very Happy

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me nje te huaj?   Fri Dec 01, 2006 11:44 am

Do te martoheshe dhe nuk do te dhuroje ndjenja ??????
[Master] kane thene qe kur qohesh prej gjumit duhet rreth 30 minuta qe te jesh ne vetedije Wink

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me nje te huaj?   Fri Dec 01, 2006 11:54 am

e more ndrysh ti naqe me ate nuk do te dhuroj ndnjenja nuk do te thot qe kur te martohem me te nuk do e du do e du . Un e thash qe nuk do i dhuroj ndnjenja sepse ja kam dhuru njeres dhe nuk kam deshir te kem Lidhje me te huaj kete mendje kam un

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me nje te huaj?   Fri Dec 01, 2006 11:59 am

Eheeee po fol me naqe se nuk te morem vesh fare . Nejse Nejse . Wink

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me nje te huaj?   Sun Dec 03, 2006 4:18 pm

Un per mendimin tim them jo. ci do te huajti kur mer 1 shqiptare per te pir ne kup.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

amerikane_kisss

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me nje te huaj?   Thu Dec 07, 2006 4:34 pm

[b][i]


JOOOOOOOOOOOO KURRRRRRR NEVERRRR

MA MIRE KISHA ME SHKU PER MURGESH Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me nje te huaj?   Thu Dec 07, 2006 7:24 pm

amerikone hajde se do martohemi bashk ne cke ti. leji te huajt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

amerikane_kisss

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me nje te huaj?   Fri Dec 08, 2006 12:46 pm

THe_AnSwEr shkruajti:
amerikone hajde se do martohemi bashk ne cke ti. leji te huajt


Wink

ehe erdha prit edhe pak rrushi Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me nje te huaj?   Fri Dec 08, 2006 1:28 pm

jam pak i pa duruar prandaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

amerikane_kisss

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me nje te huaj?   Sat Dec 09, 2006 4:47 pm

THe_AnSwEr shkruajti:
jam pak i pa duruar prandaj


hmmmmmmmmm Razz Razz Razz Razz Razz Razz 2 bad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me nje te huaj?   Sun Dec 10, 2006 3:30 am

THe_AnSwEr shkruajti:
jam pak i pa duruar prandaj

" I duruari , i fituari " - thot populli .

Un duroj Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
rezzyNumri i postimeve : 2
Registration date : 14/10/2006

MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me nje te huaj?   Sat Dec 16, 2006 12:58 pm

Une them nuk eshte keq, jam e martuar me te huaj dhe kaloj mrekulli.Si te martohesh me te huaj si me shqiptare se besoj te ket ndryshim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me nje te huaj?   Tue Dec 19, 2006 1:23 pm

Inter heheh e di. hajd se po pres Razz Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SKORPIONSKING

SKORPIONSKING

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me nje te huaj?   Thu Jan 18, 2007 1:02 pm

po pse jo nuk ka asgje te keqe vetem se duhet te dish te merresh vesh me te Razz:p:P:p:p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
Shpirt_ShqiptariMale
Numri i postimeve : 5
Age : 35
Localisation : ne token e shqiponjave
Emploi : ushtar
Loisirs : uck
Registration date : 19/01/2007

MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me nje te huaj?   Fri Jan 19, 2007 10:39 am

une jo nuk do martohesha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Do te martoheshit me nje te huaj?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Do te martoheshit me nje te huaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: