www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cila Ka Qene Genjeshtra me e madhe qe keni thene ???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Cila Ka Qene Genjeshtra me e madhe qe keni thene ???   Fri Dec 01, 2006 6:50 am

Eshte e pamundur qe te mos te kesh genjyer akoma deri tani Wink

Cila nga genjeshtrat ka qene me e demshme qe i keni bere vehtes apo dikujt tjeter ???

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Cila Ka Qene Genjeshtra me e madhe qe keni thene ???   Fri Dec 01, 2006 6:52 am

Epo un akoma i ri dhe se besoj qe genjeshtrat qe kam thene mund qe te me kene demtuar ose mund te kem demtuar ndokend ....

(Kam thene disa porrr nuk i mbaj mend Wink )

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
 
Cila Ka Qene Genjeshtra me e madhe qe keni thene ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: