www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A Duhet Tė Ndalohet Alkooli Dhe Duhani Nė Ambjentet Publike?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: A Duhet Tė Ndalohet Alkooli Dhe Duhani Nė Ambjentet Publike?   Fri Dec 01, 2006 6:46 am

Si mendonji ju te gjithe alkooli , duhani a duhet qe te ndalen ne ambjentet bublike ?

Dhe a jane te domozdodhme ato te ndalen ?

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: A Duhet Tė Ndalohet Alkooli Dhe Duhani Nė Ambjentet Publike?   Fri Dec 01, 2006 6:47 am

Besoj se eshte shume e domozdoshme qe te ndalet ne ambjente publike se shum persona nuk e durojne tymin e duhanit , Mund te jene te semure etj .

Duhet te ndalet

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: A Duhet Tė Ndalohet Alkooli Dhe Duhani Nė Ambjentet Publike?   Tue Dec 19, 2006 1:27 pm

po un them te ndalohen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: A Duhet Tė Ndalohet Alkooli Dhe Duhani Nė Ambjentet Publike?   Tue Dec 19, 2006 2:08 pm

i personaly think that............... it should STOP(NDALOHET)

sepse esht shume e keqe per shnetin e njerzve sidamas per fmi te vegel

kur te behem presidente une kam me make nje law qe nuk ka me pas kush te drejt te pije duhan ne gjithe boten Wink cheers cheers cheers queen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A Duhet Tė Ndalohet Alkooli Dhe Duhani Nė Ambjentet Publike?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A Duhet Tė Ndalohet Alkooli Dhe Duhani Nė Ambjentet Publike?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: