www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje Tegjitheve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 2
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Pershendetje Tegjitheve   Wed Aug 23, 2006 10:39 am

Ju Kerkojme Ndjes Per Heqjen e Forumit E me Parshem Nga qe kemi Pasur Probleme me Forumi Kemi Kriju Nje forum Te ri Dhe me Serios Ju Urojme Te Kaloni NJe kohe sa me te mirMe Respekt
[Master] Admin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioshqip.fr-bb.com
 
Pershendetje Tegjitheve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: www.Radioshqip.org-
Kėrce tek: