www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Propozoj Qė..!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Malesori

avatar

Numri i postimeve : 22
Registration date : 27/11/2006

MesazhTitulli: Propozoj Qė..!   Mon Nov 27, 2006 9:04 am

Pėrshendetje...!
HeyY..!
[Master] Apo Kush Eshte Admin Forumi..!
Po Hape Nje NenForum Me Titull:
"Informatike Dhe Internet" Er Burr Se S`bohet Kshu Po Tė Ishte Ai NėnForum Do Tė Kish Qėnė Mė Mirė Sipas Mendimit Tim..!Mua Me Ka Rene Me Pa Shum Forume Sa S`numerohen Lale Dhe Akoma S`kam Pare Forum Qe Se ka Nenforumin "Inormatike Dhe Internet"
Kėtu e Pashė..!
Nejse Sa Te Rroje Njeriu Sheh Apo Dėgjon.!
Very Happy
Pėr Mendimin Tim Ka Qėnė Mė Mirė Ashtu Lal..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Propozoj Qė..!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Forumi-
Kėrce tek: