www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje..!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Malesori

avatar

Numri i postimeve : 22
Registration date : 27/11/2006

MesazhTitulli: Pershendetje..!   Mon Nov 27, 2006 7:50 am

Po e Bėj Njė Prezantim Shembull Pėr Tė Gjithė..!
-
Vendlindja..

Unė Jam Arjoni i Lindur Nė Tropojė Nė Janar Tė Vitit 1989 Dhe Banoj Nė Tropojė Nė Lagjen "28 Gushti"..!
Jetoj Nė Shtėpi Me Prindėrit Akoma Pasi Jam Nė Shkollė Tė Mesme.!


Arsimi.!

Siē e Thash Edhe Mė Lartė I Ndjek Mėsimet e Shkollės Sė Mesme Si Dhe Jam Nė Kurse Private Pėr:
1-Anglisht
2-Italisht
3-Njohuri Rreth Botės Sė Internetit
4-Matematikė
5-Stervitje Fizike (Palester)..!


Intersant.!

Shumicėn e Kohės Merrem Me Internetin Sidomos Hacking-World.! Bėj Njė Kohė Rreth 7 Orė Nė Internet..!
Kam Njohuri Tė Mėdha Mbi Internetin Medoemos Pasi Jam i Pėrkushtuar Shumė Rreth Tij.!


Dėshirat.!

Tė Mbaroj Shkollen e Lartė Pėr "Ekonomi-Biznes" , "Elektronikė" Si Dhe Tė Bėhem Njeri Me Famė..!

Ėndrra.!

Aspirata Ime Ėshtė Tė Bėhem Njeri i Zoti Si Dhe Mos Ti Kem Nevojen Kujt Pėr As Mė Tė Voglen Gjė

Preferencat.!

Muzika,Interneti,Shkolla Dhe Njohje Tė Reja

Teoria Ime.!

Tė Ndeshem Gjithmonė Me Atė Qė Hiqet Si Mė i Zgjuari Apo Qė e Quan Veten SuperFuqi Si Dhe Ti Vij Nė Ndihmė Atij Qė Ka Nevojė Pėr Mua...!

Njerėzit.!

Mė Duket Njeri Ai Dhe Vetėm Ai Qė:"Flet Rrall , Ai Qė Nuk e Vlerėson Veten Gjė Qė Nuk Mundet Tė Bėjė Askush Si Dhe Ai Qė Kėrkon Ndihmė Atėher Kur Ka Nevojė Pėr Ndihmė.!"

Tv.!

T'u Them Tė Drejtėn Nuk Jam I Hapur Shumė Pas Televizorit Vetėm Ndonjėher Kur Ka Ndonjė Dokumentar Interesant Te EXPLORER Channel Apo Ndonjė Film Aksion Ke DigitALB 7..!

Pėrshkrim Fizik.!

I Gjat:- 1.86
Pesha:-79 Kg
Flokėt:-Bjonde
Sytė :-e Zinj
Karakteristika Fizike:-I Kuptueshem , I Respektueshem , Estetik , Pranoj Bashkėpunim Etj..etj.!


Kontakt.!

Shumicėn e Kohės e Bėj Nė Chat Dhe Forum.!
Mund Tė Kontaktoni Me Mua Nė
Chat :Nick - Malesori
E-Mail:E-Mail - Mal3sori@Gmail.Com
MSN :MSN - Mal3sor@Hotmail.Com
Yahoo:Yahoo- Arssenny@Yahoo.Co.Uk


Besoj Qė Ju Kam Pėrshkruar Mjaft Gjona Pėr Veten Time Dhe Ju Uroj T'ja Kaloni Sa Mė Mirė Nė Shoqėrinė e Njėri-Tjetrit Nė Kėtė Forum..!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje..!   Mon Nov 27, 2006 4:59 pm

Pershendetje Arjoni dhe mir se erdhe ne Forum. Te uroj te kalosh kendshem!

Sa per prezantimin eshte shum interesant dhe me shum detaja. Shume nga deshirat dhe karakteristikat e tua jane te ngjashme me te mijat, sidomos "Tė Ndeshem Gjithmonė Me Atė Qė Hiqet Si Mė i Zgjuari Apo Qė e Quan Veten SuperFuqi Si Dhe Ti Vij Nė Ndihmė Atij Qė Ka Nevojė Pėr Mua...!" dhe "Mė Duket Njeri Ai Dhe Vetėm Ai Qė:"Flet Rrall , Ai Qė Nuk e Vlerėson Veten Gjė Qė Nuk Mundet Tė Bėjė Askush Si Dhe Ai Qė Kėrkon Ndihmė Atėher Kur Ka Nevojė Pėr Ndihmė.!"" Interesante!!
Te uroj gjith te mirat...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje..!   Tue Nov 28, 2006 5:54 am

Mir se na erdhe Malesori pu sa shum ka shkrujt ky re thu se do e martojm ne forum Very Happy

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
shoku_i_korcareve

avatar

Numri i postimeve : 10
Registration date : 08/11/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje..!   Wed Nov 29, 2006 3:30 am

Mirserdhe Malesoro Si Te Paska Dale Koha Mer Te Shkrush Gjith Ato Vargje. Si Duket Ja Ke Var Internetit Very Happy lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje..!   Wed Nov 29, 2006 8:00 am

Mirserdhe Malesori
Shpresoj te kalosh sa me mire ne shoqerine tone
Sa per prezantimin mire te ka thene Master Wink
Forumi eshte te shkruash te kalosh kohen e jo te japesh shume te dhena per veten tende Very Happy Nese shume mire ke bere lol!

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje..!   Thu Nov 30, 2006 8:53 am

Juve anetare pse thoni "shpresojme qe t'ja kalofsh mire" Wink

S'ka ktu .

Ta garantoj un Malesori qe do te ja kalosh mire Wink

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje..!   Thu Nov 30, 2006 10:33 am

malesori mire se erdhe. prezantim te bukur ke bere Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje..!   Fri Dec 01, 2006 8:19 pm

Malesorin e paskam trem une, ska erdh me as per te na falenderuar per mir se ardhjen lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje..!   Sat Dec 02, 2006 5:25 pm

as qe i lexoj gjith ato un se sdi me lexu. mir se erdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Malesori

avatar

Numri i postimeve : 22
Registration date : 27/11/2006

MesazhTitulli: Hey!!!   Sun Dec 03, 2006 1:13 pm

MireSeJuGjej lale.Ju falenderoj per mikpritjen qe me bete.
-ju them se tash e mbrapa do angazhohem me shume per forumin pasi kam pas nje problem keto ditne ene s`kam qendru shum ne net..!
Gjithsesi ju falenderoj edhe njeher te gjitheve sidomos asaj apo atij qe i kisha friken ahahahaha LooL Smile Dhe i them ketij ThE_AnSwEr qe meqe nuk ditke te lexosh me shkrujt din a.?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje..!   Sun Dec 03, 2006 4:00 pm

lol o tastjera per ate pun. i marim vesh ca germa hahhhahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Malesori

avatar

Numri i postimeve : 22
Registration date : 27/11/2006

MesazhTitulli: HeyYy..   Wed Dec 06, 2006 11:41 am

LoOoOoOoOoOoOoL Razz a Te Nisi Nje Abetare Per Poste Re Se Meson Me Shkrujt Very Happy .!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje..!   Wed Dec 06, 2006 1:12 pm

jo jo ska gje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje..!   Thu Dec 07, 2006 3:01 pm

Malesori shkruajti:
LoOoOoOoOoOoOoL Razz a Te Nisi Nje Abetare Per Poste Re Se Meson Me Shkrujt Very Happy .!


hahaahahahahah ooooooooooo mo zot sa kam qeshur mo hahahahahaahhaaaaaaaaaaa lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!


malsoriiiii mire se erdhe ja kalosh sa me buckur kithzzzzzz Wink Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje..!   Thu Dec 07, 2006 7:21 pm

avash se mos mbytesh. mer edhe kete malesor me vete Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje..!   Sat Dec 09, 2006 4:39 pm

THe_AnSwEr shkruajti:
avash se mos mbytesh. mer edhe kete malesor me vete Laughing

hehe jaja mas ki frik

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Malesori

avatar

Numri i postimeve : 22
Registration date : 27/11/2006

MesazhTitulli: LoOoL   Sat Dec 16, 2006 10:14 am

LoOoL Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje..!   Sun Dec 17, 2006 4:26 pm

ee se po te mbytesh ti ku te vete un i ziu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje..!   Mon Dec 18, 2006 6:58 pm

THe_AnSwEr shkruajti:
ee se po te mbytesh ti ku te vete un i ziu.O0O0O0OO0O0O0O GJYHNA NJAT HALL PA TE KJAJ
prite zot ti veq me myt vetin mrapa hall i madh Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje..!   Thu Dec 21, 2006 1:26 pm

hahahhhah ehe Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje..!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje..!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Prezantimi-
Kėrce tek: