www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Humor i shkurter !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Humor i shkurter !!!   Sat Nov 18, 2006 9:49 am

Ne avion
Zoterinj, komandanti i aeroplanit ju paralajmeron,se avioni po rrezohet, dhe i lutet zoterinjve pasagjere qe ti mbajne pasaportat me dhembe, duke evituar kaosin e zakonshem qe ndodh per njohjen e kufomave.
Ato nuk ndizen
Dua te le duhanin, por nuk di si ti t'ja bej.
E ke provuar me karamele?
Po por ato nuk ndizen!...
Djali i vogel
Xhoni erdhi nga shkolla me nje sy te nxire dhe me buze te prera.
Nena bertiti dhe i tha:
-Oh, Xhoni, prape je zene?
-Po nene, une po mbaja nje djale te vogel, qe te mos e rrihte nje i madh.
-Po cili ishte ai djali i vogel?
-Une.
Arma
Roni 9 vjecar u kthye ne shtepi me hunde te pergjakur, me nje sy te nxire dhe me rroba te grisura. Ishte e qarte se ai ishte zene me dike, dhe kishte humbur. Ndersa babai po e mjekonte e pyeti se c'kishte ndodhur.
- Eh babi tha ai, ftova lanin ne duel, dhe i lashe atij qe te zgjidhte arme.
- Po ai?
- Ai zgjodhi si arme motren e tij......
Burri-
Im shoq s'me kupton me.
- Ē'fare do ndonje grua tjeter?!
- Jo, jo eshte shurdhuar.

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Humor i shkurter !!!   Sat Nov 18, 2006 9:51 am

Humbas pensionin
- Do te te jap nje ilaē qe do te te rinoje 20 vjet, megjithese je 65 vjeēar.
- Mos se humbas pensionin...
Dy here me shume
- Tani vjershat e mija i lexojne dy here me shume njerez.
- Urime, nuk e dija qe je martuar...
Aspirinat
U zgjova kete mengjes dhe u ndjeva shume keq, i thote nje tip nje shoku dhe vendosa te vras veten duke marre 1000 aspirina.
- Po pastaj?
- Pasi piva 2 dhe e ndjeva veten me mire.
E shkelqyeshme
- Si t'u duk dreka e dashur?
- E shkelqyeshme, me qe ra fjala, ēfare kishim per dreke?
Mamaja
Nje fshatar po kthehej ne shtepi nga pazari, por kishte ndjesine sikur kishte harruar diēka , por nuk po e kujtonte se ēfare.
Ndersa po i afrohej shtepise, kjo bindje ju be kaq e forte saqe ai ndali kuajt dy a tre here., krruajti koken i turbulluar dhe perpiqej te rikujtonte ēfare kishte harruar, por me kot. Me ne fund arriti ne shtepi, takoi te bijen, e cila duke e pare me ēudi thirri: "Baba, ku e le mamin?!"...
Muratori
- Kush jane 21 mjetet e nje muratori?
- 20 shishe birre dhe nje gazete e vjeter.
Fjalekryqi
Brixhida po mbush nje fjalekryq:
- Ē eshte fundi i jetes? Me shtate shkronja!
- Martesa -pergjigjet babai.

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Humor i shkurter !!!   Sat Nov 18, 2006 6:39 pm

lol! lol! lol! lol!

na shkriveeee Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Humor i shkurter !!!   Mon Nov 20, 2006 2:59 pm

bravo inter qeke gallate ti Razz haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Humor i shkurter !!!   Mon Nov 27, 2006 11:32 am

Thenks Tironce_Vogel

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Humor i shkurter !!!   Sun Dec 17, 2006 8:06 am

VEREJTJA
Ajo: Po me puthe nje here do jem e jotja pergjithmone!
Ai: Falemidnerit qe ma terhoqe verejtjen!

TELEFONI
E pyesin nje burre:
Flet ti me gruan tende pas seksit?
Ai: Mvaret se a mund te gjen telefon?

MARTESA
Ai: Je e sigurte qe une jam i pari me te cilin ke fjetur?
Ajo: Po i dashur apsolutisht, sepse me te gjithe te tjeret kam ndjenur e zgjuar tere naten!

PULLA POSTALE
Pse u ndalua prodhimi i pullave postale me foto te Pamela Andersonit?
Sepse njerezit lepinin anen e kundert!

SENSI PER HUMOR
Ajo: I dashur pelqen me shume ytyren time te bukur apo trupin tim seksi?
Ai: (pasi e shikon kok e kembe) Me pelqen sensi yt per humor!

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Humor i shkurter !!!   Sun Jan 14, 2007 12:47 pm

Eshte nje burr qe del nga nji lokal tap fare edhe shikon nje goce te shemtuar dhe i thot:

" sa e shemtuarqe je

". Goca i pergjiget duke i thene

" Cfar thua ti je tap

". Burri i pergjiget

" e po mua neser me kalon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Humor i shkurter !!!   Sun Jan 14, 2007 12:48 pm

shkodrani dhe korcarine nje treg mallrash nje biznesmen merr vesh qe shitesi prane e kishte emrin taqo, nga korca. qe atehere e pyeste gjithmone(per ta tallur). ckemi taqi, po si je o taqi. dhe taqo i pergjigjej-mire faleminderit. te nesermen shkodrani e pyet prape- po si je o taqi? mire jam po me fal se ste njoh-ty si te quajne? rrok-thote shkodrani plot krenari.
po "si ke qene bre rrocke?" i kthehet korcari
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Humor i shkurter !!!   Sun Jan 14, 2007 12:49 pm

Vendi i zefitNje gruaje te shtruar ne spital i shkojne per vizite disa shoqe per ta pare si eshte pas operacionit qe kishte bere.
Njera prej tyre e pyet gruan e semure.
Si je i thote? Ajo i pergjigjet. me mire tani,
kurse gruaja tjeter e pyet. Po ku ta bene operacionin pra ne cfare vendi te trupit. e semura i pergjigjet. nga stomaku e deri tek vendi i Zefit. Zefi ishte bashkeshorti i gruas se semure
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Humor i shkurter !!!   Sun Jan 14, 2007 12:49 pm

bjonde

(pa ofendime )

Ku eshte ndyshimi mes shenjave te trafikut dhe bjondeve?
Disa shenja trafiku thone "STOP!"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Humor i shkurter !!!   Sun Jan 14, 2007 12:51 pm

Plazhi nudistNjė plak shkon nė njė plazh nudistėsh. I sheh tė gjithė lakuriqė dhe zhvishet dhe ky dhe ulet nė rėrė. Kur sheh shumė femra sexy, qė po vraponin para tij, ai u eksitua dhe iu fry.

- Menjėherė i afrohet njė femėr e i thotė: - E xhaje, mos mė thirre, duke e vėshtruar nga penisi. Dhe shkuan dhe e kryen aktin.

Pas aktit i lodhur ulet pėrsėri nė rėrė, e pak nga rehati dhe pak nga kėnaqėsia, i shket njė pordhė.

- Menjėherė, i afrohet njė zezak i madh e i thotė: - E xhaje, mos mė thirre, duke e vėshtruar nga prapa. Dhe e morri zezaku xhajen dhe ja bėri...

Mė pas me vrap xhaja, rrėmben rrobat dhe i’a mbath.

Ku shkon ? , e pyet njė ēun aty pranė, hajde se do kėnaqemi.

Ēfarė kėnaqėsie ore ti, thua,- ia kthen plaku-, unė pėr tė pjerdh, pjerdh 10 herė ditėn, kurse pėr t’u fryrė, mė fryhet njė herė nė muaj.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Humor i shkurter !!!   Sun Jan 14, 2007 12:52 pm

prinderitPrindi i djalit pyet prindin e vajzes:Djali im krkon doren e vajzes sate?
Prindi i vajzes me ironi ja kthen:Pse djali jote nuk ka dore?
Prindi i djalit i pergjigjet:Ka por ju ka lodhur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Humor i shkurter !!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Humor i shkurter !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Humor-
Kėrce tek: