www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Mire se ju gjeta o njerez te mire ;p

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Mire se ju gjeta o njerez te mire ;p   Sat Nov 18, 2006 5:32 am

/ame Mire se erdha dhe mire se ju gjeta te gjitheve .

Nick i im eshte Inter .
Jetoj ne Shkoder .


Pak me vonese u prezantova po nuk kisha kohe me pare .
Shpresoj qe tja kalon bukur me te gjithe ju anetaret e tjere te forumit .

Me respekte Inter ose `Agjenti_007
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta o njerez te mire ;p   Sat Nov 18, 2006 1:54 pm

Mirserdhe lale
Shpresoj tja kalosh sa me mire lol!

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta o njerez te mire ;p   Sat Nov 18, 2006 6:45 pm

Exclamation mire se erdhe ja kallosh sa me milleeeeeeeee Exclamation


Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta o njerez te mire ;p   Sun Nov 19, 2006 6:05 am

Mir se na erdhe Inter te uroj te kaloni nje koh sa me te mir ne shoqerin e Anetarve te forumit Radioshqip

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta o njerez te mire ;p   Sun Nov 19, 2006 7:40 am

Besoj qe do te ja kaloj mire me te gjithe pa perjashtim se te gjithe te njesha jeni .
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta o njerez te mire ;p   Mon Nov 20, 2006 8:23 am

Pershendetje SHKODRA...

Hajt mire se na erdhe edhe ti...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta o njerez te mire ;p   Thu Nov 30, 2006 10:40 am

mire se na erdhe o agjent interist tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta o njerez te mire ;p   Sun Dec 10, 2006 6:33 am

Mire se te gjeta [masters_babe] dhe * MeLkA *

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta o njerez te mire ;p   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mire se ju gjeta o njerez te mire ;p
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Prezantimi-
Kėrce tek: