www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ju lutem lexojeni kete tem flm

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Ju lutem lexojeni kete tem flm   Fri Nov 17, 2006 11:05 am

Ju lutem tegjith ju qe perdorni citer shum mos e perdorni nga qe e bet forumin ci me qen chat room dhe kjo tema eshte per Prezantime jo per Chat flm

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ju lutem lexojeni kete tem flm   Fri Nov 17, 2006 3:45 pm

me fal por nuk jam dakort Twisted Evil forumi pa chat eshte si dashuria pa puthje ose si nata pa hene tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ju lutem lexojeni kete tem flm   Fri Nov 17, 2006 4:10 pm

hahahahha masters_bebe, bashkohem dhe une me mendimin tend, mir i ke thene...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ju lutem lexojeni kete tem flm   Fri Nov 17, 2006 5:29 pm

Un Jam Kundra Nga Ju Te Treve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Ju lutem lexojeni kete tem flm   Sat Nov 18, 2006 2:05 am

Ndersa une apsenoj
As Po as Jo jam PJO lol! afro

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Ju lutem lexojeni kete tem flm   Sat Nov 18, 2006 6:47 pm

une jam dakort me mamin edhe babin tim Wink


hmmmmmmmm scratch deshta me shkrujt me tironcen edhe masters babe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ju lutem lexojeni kete tem flm   Sun Nov 19, 2006 6:36 am

Sic shikoni dhe ne temat tjera jan fshir shum tema si prsh : Prezaqntimet Tema Prezantimet jan per tu prezantuar jo per te ber chat aty prezantohu dhe jep mir se ardhejn tende ne se keni deshir !
ketu kan qen me shum Prezantime po nje aksident i nje moderatori te ri shkaktoj Ca problem dhe fshiu Prezantimet e tjerve ne se deshironi ti beni perseri prezantimet tuaja mund ti beni perseri flm

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Ju lutem lexojeni kete tem flm   Sun Nov 19, 2006 7:00 am

Epra nuk dua ta fsheh
Ai moderator i ri qe shkaktoi fshirjen e Prezantimeve isha une Sad
Por e bera pa dashje
Me falni Sad

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ju lutem lexojeni kete tem flm   Thu Nov 30, 2006 10:46 am

amerikane_kisss shkruajti:
une jam dakort me mamin edhe babin tim Wink


hmmmmmmmm scratch deshta me shkrujt me tironcen edhe masters babe

hahahahh me shkrive
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ju lutem lexojeni kete tem flm   Thu Nov 30, 2006 10:47 am

THe_AnSwEr shkruajti:
Un Jam Kundra Nga Ju Te Treve.
tongue not funny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ju lutem lexojeni kete tem flm   Wed Dec 06, 2006 1:14 pm

ehe po un kam mendimet e mia. sme pelqejn as 1 nga mendimet tuaja. haha Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Ju lutem lexojeni kete tem flm   Thu Dec 07, 2006 2:58 pm

hehe lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Ju lutem lexojeni kete tem flm   Fri Dec 15, 2006 8:26 am

[Master] shkruajti:
Ju lutem tegjith ju qe perdorni citer shum mos e perdorni nga qe e bet forumin ci me qen chat room dhe kjo tema eshte per Prezantime jo per Chat flm

LooooL fol ti fol :PP

Keta filluan per ta bere edhe kete temen Chit Chat Smile)

Nejse ne lidhje me mendimin tend jam shume dakort ...

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ju lutem lexojeni kete tem flm   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ju lutem lexojeni kete tem flm
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Prezantimi-
Kėrce tek: