www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Prezantohem dhe un me ne fund me mir von se kurr

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
CimiNumri i postimeve : 5
Registration date : 23/10/2006

MesazhTitulli: Prezantohem dhe un me ne fund me mir von se kurr   Thu Nov 16, 2006 1:50 pm

Un jam Cimi Kushriri i te voglit [Master] Razz
jetoj ne London ne nje shpi me te qe ma ka pru te hunda behet me i pre vesht po me dhimset se eshte i vogel dreqi po me ben si i madh se di pak nga pc lere qe krejt pak po hic Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 33
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantohem dhe un me ne fund me mir von se kurr   Thu Nov 16, 2006 1:53 pm

O ti me marrsh pleshtat qe skam fare ne shpi Very Happy
Mir se na erdhe Cimi dhe ty te kisha mangut me ardh Razz

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 31
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantohem dhe un me ne fund me mir von se kurr   Fri Nov 17, 2006 12:27 pm

Ouuuuu kush paska ardh... Po shyqyr mo... thash se harrove dhe ti...

Mire se na erdhe edhe mos u zini shume ju... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantohem dhe un me ne fund me mir von se kurr   Fri Nov 17, 2006 3:27 pm

o cimi mirese erdhe dhe ti. Shyqyr qe u kujtove me hap nji teme tenden Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 30
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantohem dhe un me ne fund me mir von se kurr   Sat Nov 18, 2006 2:03 am

O Cimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Po ku ishe ti mer dele
Mire se na erdhe Cool

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 28
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantohem dhe un me ne fund me mir von se kurr   Sat Nov 18, 2006 6:50 pm

Exclamation mill se erdheeee shpresoj tja kalosh sa me buckur Exclamation


Wink queen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 31
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantohem dhe un me ne fund me mir von se kurr   Sat Nov 18, 2006 8:31 pm

Mir Se Erdhe Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CimiNumri i postimeve : 5
Registration date : 23/10/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantohem dhe un me ne fund me mir von se kurr   Mon Nov 20, 2006 12:19 pm

Mir se ju gjeta tegjithve sa te mir pritun jeni mo Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantohem dhe un me ne fund me mir von se kurr   Thu Nov 30, 2006 10:38 am

meriton respekt ti lale Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 31
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantohem dhe un me ne fund me mir von se kurr   Sat Dec 02, 2006 5:31 pm

ky o qyp me keq se master. Razz No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 28
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantohem dhe un me ne fund me mir von se kurr   Thu Dec 07, 2006 3:13 pm

THe_AnSwEr shkruajti:
ky o qyp me keq se master. Razz No


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA


lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 26
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantohem dhe un me ne fund me mir von se kurr   Sun Dec 17, 2006 6:41 am

Mire se erdhe Cimi

Mos u merr me ate mishin e vicit ate THe_AnSwEr se kshu o ai lol! lol! lol! lol! lol! lol!

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 31
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Prezantohem dhe un me ne fund me mir von se kurr   Sun Dec 17, 2006 4:23 pm

ca bo ky ktu re, bejini banned hahahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Prezantohem dhe un me ne fund me mir von se kurr   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantohem dhe un me ne fund me mir von se kurr
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Prezantimi-
Kėrce tek: