www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 prazantimi im ne forum

Shko poshtė 
AutoriMesazh
tungNumri i postimeve : 25
Registration date : 28/08/2006

MesazhTitulli: prazantimi im ne forum   Sun Nov 12, 2006 7:03 am

po bej dhe une prezantimin tim ketu ne forum ,pak me vones por si thuhet nje fjale e urte popullore me mir von se kurr.
me quajn eda jam si te thuash me e madhja e forumit nje nga ju mund te me bej nje pyetje po ti cdo ketu ne kte moshe ,por njeriu sa te jetoj do te gezoj sidomos ne brezin e ri sic jeni ju por me gjith ate do te jet edhe ndonje ne moshen time por se di te sakten por me gjith ate po vazhdoj .jam nga shkodra dhe sot jetoj ne amerik jam e martuar dhe kam dhe femij .kam mbaruar te mesmen por te larten e lash per gjysem sic ishte koha jon atehere jetesa kushtet njera apo tjetra dega ime e prferuar ishte gjuh letersi por ja qe nuk e mbarova ,pkam jetuar ne shkoder deri ne moshen 30 vjece pastaj erdha ne amerik me familje dhe jam shum e gezuar ketu se mu plotesuan endrrat pak a shum,gjat kohes qe po rrija ne shpi pa pun dhe nga merzitja sic dihet e mergimit largimi nga vendi im si te gjith te tjeret me shtyu koreshtja te futem ne forum tek gjiri rinor se me kenaq shum dhe e ndjej vehten shum te gezuar mes jush .pasioni im eshte muzika ,sporti ,poezit,dhe te aktivizohem ne party me shoqerin me pelqen shum shoqeria e paster kuptohet.ne kete rast ju pershendes te gjith shoqerin e forumin qe me kuptojn dhe i kuptoj pa perjashtim ,se ketu e kaloj gjith merzit e dites ,ju uroj nje mbaresi ne jeten tuaj ju pershendet eda nga amerika .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: prazantimi im ne forum   Sun Nov 12, 2006 7:10 am

Cool Mirserdhe Eda Cool
Uroj tja kalosh sa me mire ne shoqerine tone
Pavarsisht nga mosha ne shoke e shoqe jemi ketu lale
Sepse shoqeri edhe Dashuria nuk ka moshe apo jo
Si thoni ju te tjeret Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: prazantimi im ne forum   Sun Nov 12, 2006 11:27 am

~~~~MIRE SE ERDHE EDA ~~~~

SHPRESOJ TJA KALOSH SA ME MIRE


UNE JAM NORA Laughing JETOJ NE AMERIK GJITHASHTU Wink
Image Hosted by ImageShack.us
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: prazantimi im ne forum   Sun Nov 12, 2006 11:28 am

ALB_MaGjI shkruajti:
Cool Mirserdhe Eda Cool
Uroj tja kalosh sa me mire ne shoqerine tone
Pavarsisht nga mosha ne shoke e shoqe jemi ketu lale
Sepse shoqeri edhe Dashuria nuk ka moshe apo jo
Si thoni ju te tjeret Very Happy


SHUME MIRE E KE THANEEE (SHKRUJTEEEE) Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: prazantimi im ne forum   Sun Nov 12, 2006 3:51 pm

Mir se na erdhe tung Dhe te uroj Te kalosh nje koh sa me te mir motra te puc fort te faqja mendoj se nuk po me behet xhalose gruja se me pruni letrat e divorcimit he se e di se nuk behet se e di ajo se e du una ate Very Happy

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: prazantimi im ne forum   Mon Nov 13, 2006 5:11 pm

Mir se na erdhe Tung, te uroj tja kalosh mire ktu mes nesh!! Respekte!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
tungNumri i postimeve : 25
Registration date : 28/08/2006

MesazhTitulli: prazantimi im ne forum   Mon Nov 13, 2006 6:18 pm

flm shum motra dhe vellezer qe me rrespektoni mua edhe une ju dua dhe ju rrespektoj ,edhe nje here ju uroj nga zemra te keni mbaresi dhe fat ne jeten tuaj ju puth shum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tungNumri i postimeve : 25
Registration date : 28/08/2006

MesazhTitulli: pershendetje per ato qe jan ne online   Mon Nov 13, 2006 6:29 pm

ju pershendes te gjith motrat e vellezerit qe jan ne online me nje valle te napolonit qe ju hangsha dasmen te gjithve ato qe jan beqar. lol! lol! sunny Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: prazantimi im ne forum   Mon Nov 13, 2006 6:48 pm

tung shkruajti:
ju pershendes te gjith motrat e vellezerit qe jan ne online me nje valle te napolonit qe ju hangsha dasmen te gjithve ato qe jan beqar. lol! lol! sunny RazzHEHE THANKS MOTRUSHEEEEEE RRUSHEEEEE RRAPATUSHEEEEE

OPAAAAAAAAA SSSSSSSSSSSSS JASHAAAAAAAAA DRIDHE DRIDHE cheers cheers cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: prazantimi im ne forum   Fri Nov 17, 2006 3:25 pm

mire se erdhe moj Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: prazantimi im ne forum   Sun Nov 19, 2006 3:46 pm

[b] ore master mi ke fshir pergjigjet mer toc.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: prazantimi im ne forum   Mon Nov 20, 2006 8:17 am

Eda... Te uroj mirese ardhjen prap une ty... Se keta vetem per te fshire mesazhe qenkan...

Uroj tia kalosh sa me mire motra... shpresoj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
tungNumri i postimeve : 25
Registration date : 28/08/2006

MesazhTitulli: prazantimi im ne forum   Mon Nov 20, 2006 3:05 pm

flm motra shum nga ty edhe une te pershendes shum ty te dua shum se je si shpirt. lol! lol! lol! lol! flower sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tungNumri i postimeve : 25
Registration date : 28/08/2006

MesazhTitulli: prazantimi im ne forum   Mon Nov 20, 2006 3:07 pm

edhe nje njehere te pershendes melka te uroj mbaresi ne jeten tende ,pershendes edhe tironcen_vogel qe ndodhet online te uroj gjith te mirat edhe ty motra jeni shum te mira . jocolor sunny flower flower lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: prazantimi im ne forum   Mon Nov 20, 2006 6:39 pm

Mir se erdhe eda, ja kalofsh sa me bukur ketu mjedis nesh Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tungNumri i postimeve : 25
Registration date : 28/08/2006

MesazhTitulli: prazantimi im ne forum   Mon Nov 20, 2006 7:08 pm

flm shum gladiator edhe une ty te pershendes ,te uroj gjith te mirat. sunny flower lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
50Cent

avatar

Male
Numri i postimeve : 13
Age : 34
Registration date : 22/11/2006

MesazhTitulli: Une jam 50cent   Wed Nov 22, 2006 6:19 am

emrin e moret vesh mua me pelqen hip hopi shum vendet malore dhe mishi i pjekur ne hell.sporti i preferuar eshte noti.tani per tani jam i papune kam mbaru shkollen e mesme,ne te laret nuk vajta se ika ne kurbet.ah kurbet kurebet i shkret na i more kete jet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: prazantimi im ne forum   Wed Nov 22, 2006 6:22 am

Mirserdhe 50Cent
Shpresoj te kalosh sa me mire ne shoqerine tone lol!
(((((Rakaton shoku))))) afro lol!

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CimiNumri i postimeve : 5
Registration date : 23/10/2006

MesazhTitulli: Re: prazantimi im ne forum   Wed Nov 22, 2006 10:54 am

mire se na erdhe eda Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shoku_i_korcareve

avatar

Numri i postimeve : 10
Registration date : 08/11/2006

MesazhTitulli: Re: prazantimi im ne forum   Thu Nov 23, 2006 3:24 am

50cent Mireseerdhe mer .
Na duhej dhe je vip mes nesh!Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tungNumri i postimeve : 25
Registration date : 28/08/2006

MesazhTitulli: prazantimi im ne forum   Thu Nov 23, 2006 5:52 am

mir se na erdhe 50 ne shoqerin ton se kemi nje shoqeri te mrekullueshem .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
50Cent

avatar

Male
Numri i postimeve : 13
Age : 34
Registration date : 22/11/2006

MesazhTitulli: mire se ju gjeta   Fri Nov 24, 2006 11:09 am

ju pershendes te gjitheve dhe atyre qe me uruan mire se ardhjen do ju jap nje dreke ke sheratoni.shpresoj tja kalojme mire ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: prazantimi im ne forum   Thu Nov 30, 2006 10:36 am

tung je shum e mire Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tungNumri i postimeve : 25
Registration date : 28/08/2006

MesazhTitulli: pershendetje   Fri Dec 01, 2006 4:45 am

hey motra master_baby edhe ti je shum e mire flm shum te pershendes. sunny sunny sunny sunny lol! lol! flower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: prazantimi im ne forum   Sat Dec 02, 2006 5:32 pm

tung i love ur name
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tungNumri i postimeve : 25
Registration date : 28/08/2006

MesazhTitulli: prazantimi im ne forum   Sat Dec 02, 2006 7:18 pm

flm shum edhe une shum te rrespektoj emrin tend se e ka nje kuptim. lol! flower lol! sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: prazantimi im ne forum   Sun Dec 03, 2006 11:35 am

ehe po tendi eshte me i mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: prazantimi im ne forum   Thu Dec 07, 2006 3:11 pm

WHO LOVES MY NAME ??????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: prazantimi im ne forum   Thu Dec 07, 2006 7:19 pm

i love ur legs hahahaaah Razz Razz Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: prazantimi im ne forum   Fri Dec 08, 2006 12:38 pm

THe_AnSwEr shkruajti:
i love ur legs hahahaaah Razz Razz Razz lol!


lol!


Embarassed Embarassed Embarassed fenk u Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: prazantimi im ne forum   Sun Dec 10, 2006 6:30 am

Mire se erdhe tung dhe 50Cent .

Ja kalofshi mire ne shoqerine tone Wink

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
tungNumri i postimeve : 25
Registration date : 28/08/2006

MesazhTitulli: prazantimi im ne forum   Sun Dec 10, 2006 7:12 am

flm shum nga te gjith por jam shum e semur se besoj se behem te shkruaj me paci fat ne jet rrespekti juaj per mua me ngelet per jet si engjull.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: prazantimi im ne forum   Sun Dec 10, 2006 8:33 am

Sad( pse moj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: prazantimi im ne forum   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
prazantimi im ne forum
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Prezantimi-
Kėrce tek: