www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 ~*~ONE WISH~*~

Shko poshtė 
AutoriMesazh
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 6:44 pm

If I could have just one wish,
I would wish to wake up everyday
to the sound of your breath on my neck,
the warmth of your lips on my cheek,
the touch of your fingers on my skin,
and the feel of your heart beating with mine...
Knowing that I could never find that feeling
with anyone other than you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: $I-IP!RR+   Fri Nov 10, 2006 6:47 pm

Ti gjithmon do te mbetesh ne thellesin e zemres I love you sime
Aty ku gjdo here ke qen
Aty edhe do te mbetesh gjithmon
TE DUA SHPIRTI IM.
E JOTJA NORA PER GJTHMON Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: *M3 PR!+ *   Fri Nov 10, 2006 6:50 pm

ME PRIT SANTE NE ENDERR SE DO TE VIJ
POR MOS U TREMB TI FLEJ PERSERI
UN NUK DO TE TROKAS NE DER
AS NUK DO TE ZGJOJ POR DO TE PUTHI LEHT DHE DO TE SHKOJ


Razz Embarassed Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 6:52 pm

Te KaM sHpIrT e Te KaM zEmEr
Te KaM gJuM e Te KaM eNdErR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 6:53 pm

Jam pas dashuri si gjepi pa pare
Kur ste kam afer digjem si cigare Crying or Very sad
Pra te lutem mos me le ne vetemi No
Se zemra I love you ime e shkreta pa digjet per ty Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 6:55 pm

NESE S`ME MER MUA
MBAJE KUJTIM
NESE E KE NJE VAJZ
LEJA EMRIN TIM Evil or Very Mad
NESE JE SHQIPTAR
SI SHQIPTAR QENDRO
NESE JE TRATHTAR ME Embarassed
MIR MOS JETO
Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 6:56 pm

Kur dola nė qytet, rrugėt ishin plot, kur ty nuk tė pash, sytė mu mbushėn lot...
Me sy tė shikoj, me zemėr tė dashuroj, mė mirė tė vdes se unė pa ty nuk mund tė jetoj...
Tė dua me zemėr, edhe ti mė don, dashurija jonė, nuk ka stacion...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 6:58 pm

Tė them KTHEHU,nuk di a mė ndėgjon...
Tė them prap tė dua,nuk di a mė beson...
Tė them do tė vdes pa ty,nuk di a mė shpėton...?
E mos mė besofsh mua,besoi zemrės time...
Nuk i mjaftojnė mė asaj tė jetoj vetėm nė kujtime...?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: LOVE   Fri Nov 10, 2006 6:59 pm

love is a name
sex is a game
so forget the name
and play the game
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 7:00 pm

Razz Nuk te them Embarassed Zemer I love you por Shpirt,
pasi Zemra nje dite do te pushoje Crying or Very sad
kurse Shpirti do te egzistoj perjetesisht! Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 7:02 pm

Ti me the te dua dhe me puthe embel Embarassed
por syte mu erresuan se isha ne enderr Crying or Very sad
rri e lagem ne shi dhe pritjen vazhdoj
pa ty ZEMRA ime nuk mund te jetoj! Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 7:03 pm

Ilaci i dashurise eshte helmi, Evil or Very Mad
te dashurosh dhe te deshtosh
do te thote te futesh flaken ne trup Twisted Evil
dhe ta shuash ate me lot Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 7:04 pm

Te dua..nuk e di si,
as prej sa, as prej nga...
Te dua pa probleme dhe krenari;
te dua ne nje menyre
qe vetem une mund ta konceptoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 7:05 pm

Mendohuni mire kur te beni nje vajze te qaj,
se Zoti numeron gjith lotet e saj!!!


hehe kja esht per gjithe djemoshatttt (majmunat ) Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 7:07 pm

Neutral DO VDES ME ZEMER
TE THYER SE TI ME VRAVE
ME GENJESHTRA EDHE
PSE JAM E ZHGENJYER
NUK PENDOHEM SE TE DESHA Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 7:08 pm

Dashuria e vertete eshte kur zemra dhe mendja jote thone te njejten gje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 7:10 pm

Crying or Very sad I do duart e mia
Te luash me to
Po te jam edhe syt
dhe me to shiko
Merme dhe zemren
dhe nje jet tjeter jeto
Vec kur te te jap shpirtin
Te lutem mos me lendo........ Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 7:14 pm

[
Hapi syt e mos i mbyll une jom dielli ti je yll.
Kur ti qesh une behem ze mos mendo se do te le.
Kur ti qan une behem lot s'te ndrroj me askend n bot.
Ti je nata une jom drita ti je jeta une qe e prita.
Mos mendo se te harroj vetem ty T'Dashuuroj
Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 7:14 pm

Se di c'me ndodh kur jam me ty
Kur me shikon me ata sy
Kur me buzeqesh me ledhaton
Koke e kembe ti me pushton.
Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 7:16 pm

ZEMRA PO ME DHEMB
E SYRI PO ME LOTON
KUR MESAZHE PO TE DERGOJ
E ME SY SPO TE SHIKOI
E BUKUR ESHTE HENA KUR NDRIQON
ASHTU JE EDHE TI
KUR PO MA CINGERRON
A TE FLET DIKUSH ME EMBEL SE UNE
A TE FAL DIKUSH LUMTURI ME SHUME
A TE MUNGON SONTE PERQAFIMI IM
A MUNDET DIKUSH TA ZEN VENDIN TIM
Crying or Very sad Embarassed Sad Neutral confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 7:17 pm

Crying or Very sad Se di perse shum te deshta
vetem veten e lendova
se di perse te kam besuar
nga ti tash u tradhetova
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 7:19 pm

Embarassed Dyert e zemres kurre si hapa per asnje njeri ,
por shtegun e ke gjetur dhe ne enderr me vjen ti.
Hap syte te te largoj,
por sa i mbyll hyn fshetesisht nga ai shteg qe vec ti e di.
Mos ESHT kjo dashuri? confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Kam malle per ty   Fri Nov 10, 2006 7:21 pm

Kam malle per ty
kam malle per ty i thashe qiellit dhe ai me rete u perplase.
kam malle per ty i thashe detit.ne te valet me bregun u perplasen
kam malle per ty i thashe gjithe botes ,por askush sme degjoi.
kam malle per ty ,por askush sme besoi ,
e heshtur ne ndiejat e mija
ne to me zuri vetmia
Syte e tu heshtje kozmike
buzet e tua qeshje ironike
fytyra jote as po as jo
dreqi e di me do a s'me do
Ah dashuri, dashuri
ti je nje e jeton ne dy
fillon ne zemer e mbaron ne sy

Crying or Very sad Embarassed Embarassed Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 7:25 pm

Mos me pyet si jetoj
kur dite e nate ne ty mendoj
kur e din se jam e vetmuar
kur e din se jam e lenduar
mos me pyet pse kam lote ne sy
kur e din qe jan per ty!!! Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: TRADHTARE!!!!!!!!   Fri Nov 10, 2006 7:27 pm

Tradhtare fajtore
s'meriton te flas
por meriton perjete
t'mallkoj e ne fund te vras


si pate meshire
nga une me u larguar
zemren time te pa faJ
rende me e tradhtuar


do te mallkoj perjete
me lot te panale ne sy
dhe kurr sdo ta harroj
kete te zeze tradheti


tradhetine kurr sdo ta fale
se nuk jam si qdo djale
une jam nje njeri me zemer
qe vuaj me zemer e jo per emer


smundem te quaj shqiptare
por vetem tradhetare
se emrin time e ke ndyer
me le me zemer te thyer


sa te kam dashur ty
smundem kurr te harroj
se harroj as tradhetin tende
perjet do te mallkoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: *Per Ty Xemla Ime E Din Vet Ti Kush Je*   Fri Nov 10, 2006 7:29 pm

Pa ty bota e humb kuptimin,

pa ty dielli e humb shkėlqimin,

pa ty dita mė erėsohet,

pa ty nata nuk kalohet,

pa ty ėndra nuk ėndėrohet,

pa ty zemra mė helmohet!
Nėse je i vetmuar,

nėse je nė mendime,

pyete zemrėn tėnde!

A e don zemrėn time?

E kam njė dėshirė,

ėshtė shumė e thjesht,

tė isha afėr teje,

tjetėr s'kisha desht!
Embarassed Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 7:31 pm

Embarassed Ne zemren time ke hyre vec ti,
ne zemren time je i teri dashuri,
ne zemren time do te mbaj perhere,
nga zemra ime s’do dalesh asnjehere Embarassed Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 7:33 pm

Laughing Nje dashuri imagjinare
eshte shume me mire se nje dashuri reale.
Te mos besh sex eshte shume exituese Embarassed Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 7:34 pm

Sa zemra vajzash ke mashtruar Mad
sa ke vrare e ke lenduar?
Zoti te solli dhe ke une 1 zemer te vrare
dhe 1 me shume.
Neser ne c'porte do te trokasesh
o djale i bukur me shpirt vrases Evil or Very Mad Neutral Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: hehe   Fri Nov 10, 2006 7:38 pm

Image Hosted by ImageShack.us


Image Hosted by ImageShack.us
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 7:42 pm

Image Hosted by ImageShack.us

thats right pips so keep ur eyes open Razz Embarassed
Image Hosted by ImageShack.us+


Albanian 4 ever Wink shqipetare per tan jeten Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 7:57 pm

amerikane_kisss shkruajti:Albanian 4 ever Wink shqipetare per tan jeten Razz [/color][/size][/b]U GOT NO CHOICE SISTER Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 8:04 pm

Tironce_Vogel shkruajti:
amerikane_kisss shkruajti:Albanian 4 ever Wink shqipetare per tan jeten Razz [/color][/size][/b]U GOT NO CHOICE SISTER Razz

YEP YEP UR RIGHT Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 8:09 pm

amerikane_kisss shkruajti:


Albanian 4 ever Wink shqipetare per tan jeten Razz [/color][/size][/b][/i][/center]

Shqiptare me nick Amerikane_kisss Very Happy ku ka me bukur Razz gjys per gjyss ee apo e kam gabim Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 10, 2006 8:13 pm

Tironce_Vogel shkruajti:
amerikane_kisss shkruajti:


Albanian 4 ever Wink shqipetare per tan jeten Razz [/color][/size][/b][/i][/center]

Shqiptare me nick Amerikane_kisss Very Happy ku ka me bukur Razz gjys per gjyss ee apo e kam gabim Question

lol! lol! lol! lol! lol! HEHE

JA MAJ SE KE GABIM MAS E DVET SKA MA MIRE Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Your Eyes Won't Let My Thoughts Go Back to Sleep   Mon Nov 13, 2006 7:23 pmYour eyes won't let my thoughts go back to sleep.
Your words draw me across 2000 miles.
I don't know you at all, and yet I know
You better than my friends of many years.
The days I spent with you are like a tape
I play, rewind, play, rewind, and play.
Whenever I remember something new,
I feel as though you touched me on the cheek.

I miss you as the grass awaits the wind,
Or as the morning sky awaits the sun.
Although I look for you in every doorway,
I find only the darkness in my heart.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Mon Nov 13, 2006 7:24 pm

How can I tell you what I feel Embarassed Embarassed for you?
When I think of you my feelings twist inside
As if someone's fist reached in and grabbed a few,
And turned and turned them tight and tangled. I've tried
Somehow to say: You're the sun in my sky,
The wind that takes me where I want to go,
The sweet incense that makes me feel so high
That loving you seems all I need to know.
But it all sticks in my throat! It sounds too cute,
Empty as a wrinkled paper bag.
You won't believe it! Better I stay mute
Than offer you cliches that make you gag.
And yet I wish to tell you of my love, I love you I love you
If only love its own locks would remove!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Mon Nov 13, 2006 7:25 pm

I know well I have no right to love you:
I gave you up, and now you're with my friend.
But I can't stop myself from thinking of you,
Even though that's not what I intend.
I want you but I also don't want you
To hurt my friend by breaking up with her.
So things go wrong no matter what you do;
I long for what I don't want to occur.
Ah, me! I'm in a soap and can't get out!
Help me if you can by being kind.
I tell you this to banish any doubt
That I'll be waiting, if you're so inclined.
But please, please, if my friend still has your love,
Forget completely what I've spoken of. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Mon Nov 13, 2006 7:27 pm

Saying what I'm now about to say
Is like standing poised upon a cliff.
It seems like just an ordinary day,
But my future is suspended on an if.
To me you're an extraordinary friend:
You've transformed who I am, my being's core.
I would not for my life want this to end,
But now I want to ask for something more.
I love you, and I hope that you love me;
But if you don't that way, please don't go.
Although I want to love you physically,
Your wishes will command me, once I know.
I must speak now, whatever you may do;
I do not want to lose a gift like you Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Fri Nov 17, 2006 3:32 pm

one wish i have: Only u to love meeeeeeeeee Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Sat Nov 18, 2006 6:30 pm

[masters_babe] shkruajti:
one wish i have: Only u to love meeeeeeeeee Razz


lol! lol! lol!

hope ur wish comes trueeeeeeeeee Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Sun Jan 14, 2007 12:09 pm

Tė Dua!
Sikur qelli te ish letėr

dhe deti tė ishtė bojė,

nuk do shkruaja azgjė tjetėr

vec se ty i tė dashuroj.
E di qė sje pėr mua,

po desha tė tė them "TĖ DUA"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   Sun Jan 14, 2007 12:10 pm

Ruaje kujtim nga shpirti im!Lexo kėtė mesazhė qė del nga shpirti im

e nė me do ruaje si kujtim

Grise nėse s'mė do, bėje cop e therime,

po ta dish bashkė mė tė ke thyer zemrėn time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ~*~ONE WISH~*~   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
~*~ONE WISH~*~
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Poezi-
Kėrce tek: