www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 PERSE!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
LukasMale
Numri i postimeve : 21
Age : 33
Localisation : Tirane
Loisirs : Shiperia e Bashkuar Per Shqiptare Te Bashkuar
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: PERSE!!!   Wed Nov 01, 2006 4:42 pm

A mund ta di perse kam patur ban dje ne forum dhe nga kush ?!?

Nqs deshironi mos me shihni me ketu, nqs ju kam merzitur a ku ta di une, keni te drejten te ma caktivizoni llogarine time fare qe ketu e te me bllokoni. Te pakten here tjeter kur te me perjashtoni me jepni dhe nje arsye qe ta di te pakten perse e kam mare ban. Ose ata qe vendosin ban te me dergojne arsyet me e-mail. Ja dhe adresen time nqs nuk e keni:


besi994@gmail.com


Lukas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: PERSE!!!   Fri Nov 03, 2006 11:58 am

naqe ste ka ber kush block po kemi problem me linjen dhe nuk jemi online per nje koh te pa caktuar mos u merzit dhe ti si te tjeret flm

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
LukasMale
Numri i postimeve : 21
Age : 33
Localisation : Tirane
Loisirs : Shiperia e Bashkuar Per Shqiptare Te Bashkuar
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: PERSE!!!   Fri Nov 03, 2006 6:00 pm

Mua aty me thosh:

You Are Baned This Forum.

Nejse per mu beni cte doni, e jepni pergjigje si te doni. Kur te me lejojne me hy do hyj, kur te mos me lejojne nuk do hyj.

Gjithe te mirat te gjitheve.Lukas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LukasMale
Numri i postimeve : 21
Age : 33
Localisation : Tirane
Loisirs : Shiperia e Bashkuar Per Shqiptare Te Bashkuar
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: PERSE!!!   Sun Jan 07, 2007 1:53 pm

Akoma nuk qenka mbyll kjo teme mer ?!?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LukasMale
Numri i postimeve : 21
Age : 33
Localisation : Tirane
Loisirs : Shiperia e Bashkuar Per Shqiptare Te Bashkuar
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: PERSE!!!   Thu Jan 11, 2007 6:25 pm

Pak e cuditshme. Nga 350 anetare qe ka forumi, vetem rreth 50 prej tyre jane aktive, ndersa te tjeret numri i mesazheve 0/ ?!?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PERSE!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PERSE!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Forumi-
Kėrce tek: