www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ashtu sic e enderroja...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Ashtu sic e enderroja...   Sat Oct 21, 2006 4:38 pm

Qe te vegjel rritemi me perrallat e bukura te princesha gje gjejne princin e tyre dhe jetojne te lumtur per gjithmon. Me kalimin e kohes kur vitet vazhdojme gjithmon na ngulitet ne koke per te gjetur ate princin e kalter, ose sic do ta quanim ne "ate me perfektin"...

Si per ju vajza, dhe per ju djem... mendoni se ekziston ai njeri qe do jete perkeft per ju? A ka njeri perfekt qe do t'i perfshi te gjtiha ato gjera qe kerkoni ju tek nje njeri?


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Sun Oct 22, 2006 8:57 pm

* MeLkA * shkruajti:
Qe te vegjel rritemi me perrallat e bukura te princesha gje gjejne princin e tyre dhe jetojne te lumtur per gjithmon. Me kalimin e kohes kur vitet vazhdojme gjithmon na ngulitet ne koke per te gjetur ate princin e kalter, ose sic do ta quanim ne "ate me perfektin"...

Si per ju vajza, dhe per ju djem... mendoni se ekziston ai njeri qe do jete perkeft per ju? A ka njeri perfekt qe do t'i perfshi te gjtiha ato gjera qe kerkoni ju tek nje njeri?Une per vete nuk e dua perfekt edhe sikur te ket. E dua te thjesht, siq jam vet, as me te mire as me te keqe per cdo gje.

Ju qe e doni perfekt shikoni endrra me sy hapur lol, siq keni pa kur keni qen te vogel lol.

Melka thot me vete qe do ta gjej do ta gjej po pse te me lodhi Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Mon Oct 23, 2006 5:14 pm

kurse une mendoj se nuk ka njeri perfekt ne kte bote!!! por ai/ajo qe qe ne na ben te lumtur eshte perfekti per ne, me te mirat dhe me te keqia e tij/saj. Mendoj se egziston dikush per cdo njeri dhe pse it takes time to find him/her. Very Happy flower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Mon Oct 23, 2006 9:08 pm

Tironce_Vogel shkruajti:
kurse une mendoj se nuk ka njeri perfekt ne kte bote!!! por ai/ajo qe qe ne na ben te lumtur eshte perfekti per ne, me te mirat dhe me te keqia e tij/saj. Mendoj se egziston dikush per cdo njeri dhe pse it takes time to find him/her. Very Happy flower

po heh pra heh se ate doja te thoja dhe une Very Happy .

Tironce_Vogel, cfar ndoth nese nuk e gjen dot Question
Qe egziston egziston po ku egziston ?Very Happy


tironce, une kujtova si e vogel qe je beson akoma ne perralla ti, po paskem qen wrong Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Tue Oct 24, 2006 12:33 am

_Gladiator_ shkruajti:
[quote="

tironce, une kujtova si e vogel qe je beson akoma ne perralla ti, po paskem qen wrong Very Happy

gladiator, "perfektia/i" nuk te bie nga qielli dhe e gjen por qe te krijosh nje lidhje te mire me dike ndodh duke punuar rreth tipit te njeriut, duke e njohur me teper dhe duke pare cilesite e mira dhe te liga. ndodh dhe duke sakrifikuar gjera qe ty te pelqejn me shume, apo partnerja jote sakrifikon dicka qe ajo e ka pik te dobet dhe kjo te ben ty ta duash dhe ta kesh me prane cdo kohe. (ka dhe shume gjera te tjera qe un nuk do te doja te flisja sepse do te me duhej te beja nje roman Razz)

Kto behen lidhje te forta sepse te japesh gjera qe ty te pelqejne, per dike, do te thote se ktu ka dicka te forte. Kshu qe me kalimin e kohes dashuhria forcohet deri aty sa te dy jane te dashuruar pas njeri tjetrit dhe njekohesisht ndjenja per partnerin vjen ne rritje.. dhe kjo quhet "perfekti" kshu qe, te gjithe e gjejne perfektin e tyre nqs kan durimin e duhur. Nuk e di nqs kam te drejte apo jo, por gjithsesi mendimi im Very Happy

"life is all about taking chances. the bigest mistake ppl can make is not taking the chance".

Gladiator po e vogel jam por ne peralla nuk kam besuar ndonje here, une besoj ne realitet!! Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Tue Oct 24, 2006 10:47 am

Tironce_Vogel shkruajti:
Gladiator po e vogel jam por ne peralla nuk kam besuar ndonje here, une besoj ne realitet!! Smile

Deri sa duhet te sakritikosh per nje person qe e do shume?


hahaha mu duket se hapa teme te re Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Tue Oct 24, 2006 12:31 pm

Jam dakort me ju...

Asnje njeri ne kete bote nuk eshte perfect, dhe kur e gjen dike qe e do, dhe bini dakort per shumicen e gjerave, dini te toleroni, te respektoni njeri tjeterin (e shume te tjera qe kerkojme ne) ai eshte perfekti. Tani vertete ai do kete disa gjera te cilat sdo t'i pelqejme, por jane gjera te cilat duhet t'i pranojme dhe te marrim ate shancin ta njohim akoma me shume, te flasim per ato qe sna pelqejne dhe me komunikim midis njeri tjeterit cdo gje zgjidhet...

Per faktin se shume kerkojne per ate "perfektin" ecin, ecin dhe nuk e gjejne kurre se te gjithe kemi nga nje cen. Cfare duhet te bejme eshte te pranojme realitetin dhe kur shohim relaten me te mire ta marrim dhe mos ta leme te na iki... se skam me mire pastaj...

MeLkA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Tue Oct 24, 2006 4:43 pm

Gladiatori, hehehe jane gjera qe i has ne jete dhe asnje nuk mund te te percaktoje nje shume ditesh apo kohe te caktuar se sa duhet te presesh lool. Gladiator u know better than that lool


Melka flm qe bashkohesh me mendimin tim... jane gjera qe i hasim ne jete dhe nga te cilat mesojme shume per jeten reale, jeten ku jetojme.
kalofshi bukur people, peace out Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Tue Oct 24, 2006 9:36 pm

[quote="* MeLkA *"][i][color=red]Jam dakort me ju...

Po kur je dakort pse na lodh kot ather? Very Happy Ne fillim te temes pyetjet ishin:
"Si per ju vajza, dhe per ju djem... mendoni se ekziston ai njeri qe do jete perkeft per ju? A ka njeri perfekt qe do t'i perfshi te gjitha ato gjera qe kerkoni ju tek nje njeri?"

Answer ( nga Melka): Asnje njeri ne kete bote nuk eshte perfect, dhe kur e gjen dike qe e do, dhe bini dakort per shumicen e gjerave, dini te toleroni, te respektoni njeri tjeterin (e shume te tjera qe kerkojme ne) ai eshte perfekti. Very Happy

ahhh Meli Meli, kesaj i thon provokim me mendim lol!

Ke ndonje pyetje tjeter tani? Razz Se kjo teme u mbyll pak a shume Smile .


Tironce_Vogel, Doja te thoja sa duhet te sakrifosh, si madhsi, po e ngaterrova thash deri sa.

Une pershembull kur vjen puna te dashuria nese dikush ben sakrific per mua edhe une bej per te, problemi qendron se kush duhet me be sakrifica i pari, cuni apo goca? Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Wed Oct 25, 2006 8:44 am

_Gladiator_ shkruajti:


ahhh Meli Meli, kesaj i thon provokim me mendim lol!

Ke ndonje pyetje tjeter tani? Razz Se kjo teme u mbyll pak a shume Smile .

Une pershembull kur vjen puna te dashuria nese dikush ben sakrific per mua edhe une bej per te, problemi qendron se kush duhet me be sakrifica i pari, cuni apo goca? Smile

Te dy palet duhet te bejne sakrifice... pstaj jeta nuk eshte per sakrifice, i thone jete asaj djale... Po nuk funksioni qe ne fillim ske ca sakrificash te besh mos ja fut kot o Shurup Razz

Persa i perket hapjes se temes ajo nuk u hap vetem per mendimin tim, por per te gjithe. Une thjesht dua te di cfare mendojne anetaret mbi kete temen...

Kot per kuriozitet se a ka perfekt ne ket bote apo jo... se mua si Meli deri tani vetem cuna si KOCI me kane rene... te kerkoi per ate te mirin tani, apo te pranoj nje KOC? Ket doja me thene Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Wed Oct 25, 2006 9:54 am

[quote="* MeLkA *"]
_Gladiator_ shkruajti:

Te dy palet duhet te bejne sakrifice... pstaj jeta nuk eshte per sakrifice, i thone jete asaj djale... Po nuk funksioni qe ne fillim ske ca sakrificash te besh mos ja fut kot o Shurup Razz

Persa i perket hapjes se temes ajo nuk u hap vetem per mendimin tim, por per te gjithe. Une thjesht dua te di cfare mendojne anetaret mbi kete temen...

Kot per kuriozitet se a ka perfekt ne ket bote apo jo... se mua si Meli deri tani vetem cuna si KOCI me kane rene... te kerkoi per ate te mirin tani, apo te pranoj nje KOC? Ket doja me thene Razz


"te kerkoi per ate te mirin tani, apo te pranoj nje KOC?"
Nese je e uritur mer KOCIN Very Happy , nese nuk je kerko per te mirin Very Happy .


Sa bukur i krahason cunat ti Meli lol! (cuna si Koci me kane rene..)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Wed Oct 25, 2006 12:02 pm

Do kerkoj me te mirin... nac nac Razz

Nuk e thash me te keq o Shurup... e more vesh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Wed Oct 25, 2006 6:39 pm

[quote="_Gladiator_"]
* MeLkA * shkruajti:
[i][color=red]

Ke ndonje pyetje tjeter tani? Razz Se kjo teme u mbyll pak a shume Smile .

Tironce_Vogel, Doja te thoja sa duhet te sakrifosh, si madhsi, po e ngaterrova thash deri sa.

Smile

gladiatori, yllo nuk jam eksperte une, kur ta provosh, te bish ne dashuri atehere do ta marresh vesh se sa dhe se kur lool se perndryshe ehee ste mbarojn pytjet ty loool,
Per sa i perket sakrifices, varet se e ca lloji eshte, por un kur thash per sakrific, mendova psh dicka qe ty te pelqen dhe asaj jo dmth per gjera te vogla qe nuk kane te bejne me personalitetin ose indinjitetin lool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Wed Oct 25, 2006 7:54 pm

* MeLkA * shkruajti:
Do kerkoj me te mirin... nac nac Razz

Nuk e thash me te keq o Shurup... e more vesh?

Merr nje elektrik dore se ndoshta e gjen me shpejt Very Happy . Une pervete veq kush te me gjeje se boll kerkova lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Wed Oct 25, 2006 8:02 pm
Tironce, e provova nje here prandaj po bej pyetje qe ta kem parasysh per her te tjera Very Happy .

Nje nga sakrificat qe bona une ishte: Gjithmon mbaja mustaqe se Italiant (se di nese e ke parasysh apo jo), dhe me pelqente se shumica thonin you look good like that, nejse asaj nuk i pelqenin edhe bona sakrific i hoqa Very Happy . Mire qe nuk me tha se nuk te shkojn floket se kushedi cfar kisha bo lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Sun Oct 29, 2006 11:03 am

hahaha lool Gladiatori leji prap mustaqet meqe te kan shkuar kaq shume Very Happy Very Happy

Ajo/ai qe te do te pelqen me gjith mustaqe apo me gjith te mirat e te keqijat e tua, sik e kam thene dhe me lart. Ajo/ai qe te thote ndrysho kte ndrysho ate, do te thote se nuk te pelqen ashtu sic je por do te te shdroje ne nje njeri tjeter... megjithate Populli thote "Digjesh nga qumshti dhe kthehesh i fryn kosit" nuk eshte e thene se po u zhgenjeve nga nje njeri nuk ka tjeter... shpresoj te me kuptsh se ca dua te them sepse nuk dua te zgjatem shume me fjale Very Happy Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Sun Oct 29, 2006 10:11 pm

Tironce_Vogel shkruajti:
hahaha lool Gladiatori leji prap mustaqet meqe te kan shkuar kaq shume Very Happy Very Happy

Ajo/ai qe te do te pelqen me gjith mustaqe apo me gjith te mirat e te keqijat e tua, sik e kam thene dhe me lart. Ajo/ai qe te thote ndrysho kte ndrysho ate, do te thote se nuk te pelqen ashtu sic je por do te te shdroje ne nje njeri tjeter... megjithate Populli thote "Digjesh nga qumshti dhe kthehesh i fryn kosit" nuk eshte e thene se po u zhgenjeve nga nje njeri nuk ka tjeter... shpresoj te me kuptsh se ca dua te them sepse nuk dua te zgjatem shume me fjale Very Happy Winkhahaha po po i lej nganjeher lol. Ne fakt ajo nuk me tha qe ti heqja, po kur e pyeta nese i pelqejn luajti koken ne shejn negateve No , edhe une si cun i mire qe jam i hoqa lol. Por edhe ajo nuk besoj se do donte qe te ndryshonte ndonjen gje nga une. Nejse dashje pa dashje dicka ndryshoj tek une se sme pelqejn shume me mustaqet Very Happy Very Happy

"Digjesh nga qumshti dhe kthehesh i fryn kosit" lol sa kohe kisha pa e degju kete shprehje Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Mon Oct 30, 2006 1:21 pm

_Gladiator_ shkruajti:
[quote=

"Digjesh nga qumshti dhe kthehesh i fryn kosit" lol sa kohe kisha pa e degju kete shprehje Very Happy

hahah te erdhi koha ta degjoje Gladiatori Very Happy lol shpreje te vjetra por me kuptim amon Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Mon Oct 30, 2006 6:05 pm

Tironce_Vogel shkruajti:
_Gladiator_ shkruajti:
[quote=

"Digjesh nga qumshti dhe kthehesh i fryn kosit" lol sa kohe kisha pa e degju kete shprehje Very Happy

hahah te erdhi koha ta degjoje Gladiatori Very Happy lol shpreje te vjetra por me kuptim amon Razz

E kisha degju por tani e kuptova tamam se cfar do te thote lol, nejse jan te mencur te vjetrit kot nuk thon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Mon Oct 30, 2006 8:07 pm

Iiiii... iku dhe tema ime per mish qeni Razz Very Happy

He... pa na thoni e gjetet apo jo ate PERFEKTIN?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Mon Oct 30, 2006 8:44 pm

* MeLkA * shkruajti:
Iiiii... iku dhe tema ime per mish qeni Razz Very Happy

He... pa na thoni e gjetet apo jo ate PERFEKTIN?hahahah, qe do e gjejme do e gjejme po pse te na lodhi Very Happy . Me duket se ajo Tironcja e vogel a ka gjet po nuk e tregon se ka frik se ja morim ne sysh Razz Very Happy Very Happy


Nje gje dihet, o do e gjejm o nuk do e gjejm lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Wed Nov 01, 2006 6:13 pm

_Gladiator_ shkruajti:
[quote="*

hahahah, qe do e gjejme do e gjejme po pse te na lodhi Very Happy . Me duket se ajo Tironcja e vogel a ka gjet po nuk e tregon se ka frik se ja morim ne sysh Razz Very Happy Very Happy

lol!


hehehe un e kam gjet, ckeni me mua ju,un e kam ne terezi Very Happy Razz po shikoni per veten tuaj lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Wed Nov 01, 2006 7:20 pm

Shurupi... he pra... mos u lodh shume ti, se prapa deres e ke...

Sa per mua... me duket se me gjeten mua Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Fri Nov 03, 2006 10:44 am

* MeLkA * shkruajti:
Shurupi... he pra... mos u lodh shume ti, se prapa deres e ke...

Sa per mua... me duket se me gjeten mua Very Happy

haha Melka, una jam mbas deres pervete Very Happy , po pres te me gjejn lol!

Une mbas dere ajo mbas dere them se deri ne 2017 do e gjejm njeri tjetrin lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Fri Nov 03, 2006 1:07 pm

hahahah!! Gladiatori dhe Mleka e di ca keni ju, hapni ate deren dhe dilni se na moret mendjen Razz Razz mbase dilni perballe... ku i dihet Smile Razz Razz ju e dini mos i merni shum per baze fjalet e mia se un ne terezi e kam Very Happy Basketball study
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Fri Nov 03, 2006 9:00 pm

Eeee ai dere tjeter o Tironce... Une dere tjeter... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Fri Nov 03, 2006 9:16 pm

hahaha tironce, a thu prandaj nuk me qenka hap dera mua, se qenka melka nga ana tjeter e deres lol!. Une terheq ne nje ane ajo terheq ne anen tjeter Very Happy .

o Meli, bjeri deres se ndryshe nuk e hap une jooo Very Happy Razz Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Sat Nov 04, 2006 9:04 am

hahahahah Gladiatori lool meqe nuk u punoka dera juve dilni nga dritarja se e njejta gje eshte hahahaha vetem kujdes se mos na bini posht se nuk mbaj pergjegjesi une lol!

lol! Melkaa ti e di moj goc, sa kot dhe une, Rolling Eyes po futem aty ku s'me takon Very Happy sorry Exclamation Exclamation
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Sun Nov 05, 2006 9:20 am

Tironce_Vogel shkruajti:
hahahahah Gladiatori lool meqe nuk u punoka dera juve dilni nga dritarja se e njejta gje eshte hahahaha vetem kujdes se mos na bini posht se nuk mbaj pergjegjesi une lol!

lol! Melkaa ti e di moj goc, sa kot dhe une, Rolling Eyes po futem aty ku s'me takon Very Happy sorry Exclamation Exclamation


hahaha mendim i mire ky lol. o vdekje o liri lool. Melka dil ti e para se nese bjer poshte mos te lodhem kot una lol! lol!. Kam respekt per gocat une i lej gjithmon te ecin perpara lol! , sidomos kur vjen puna me dal nga dritarja lol.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Sun Nov 05, 2006 7:40 pm

hahaha Gladiator, sa inteligjent qe qeke Razz lum ajo qe do te te marre ty Razz hahaha sa kam qesh Exclamation lol! nese lal me mire zgjat i her koken nga dritarja ti dhe shif sa thelle ka, po ska thelle dil vet i pari se ksaj Melkes i erdhka turp Razz Razz hahah lol! (shaka melka mos u merzit)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Hi love   Mon Nov 06, 2006 5:09 pm

ESHTE HERA E PARE QE SHKRUAJ POR PO E NIS NGA KJO TEME SEPSE ME TERHOQI ME SHUME
KAM NJOHUR NJE VAJZE QE ESHTE SI VETE TITULLI I TEMES < ASHTU SIC E ENDERROJA> KISSZEMRA IME SHPRESOJ TA LEXOSH I LOVE U
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Mon Nov 06, 2006 5:13 pm

Alb_Magji hehe shum mire bere qe e shprehe mendimin ti o lal po na nderove temen loool. nese te uroj gjith te mirat Alb, dhe pac fat me ate qe ke njojtur. Wink Wink Wink I love you

Gladiatori merr shembull nga Alb_magji hahahahah Razz lol! lol! se nuk i thone kot "shef rrushi rrushin e piqet dardha" Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Mon Nov 06, 2006 5:17 pm

hahahaha Tironce Razz Pse me kush ka turp Very Happy
A po me duket vetja si tek filmi 14-VJEC DHENDER
Gjino fiqte
Cjane keto dardha moj edhe qershi se po me duket si tregu i frutave Very Happy I love you[b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Tue Nov 07, 2006 10:21 am

Tironce_Vogel shkruajti:
Alb_Magji hehe shum mire bere qe e shprehe mendimin ti o lal po na nderove temen loool. nese te uroj gjith te mirat Alb, dhe pac fat me ate qe ke njojtur. Wink Wink Wink I love you

Gladiatori merr shembull nga Alb_magji hahahahah Razz lol! lol! se nuk i thone kot "shef rrushi rrushin e piqet dardha" Very Happy


Tironce_Vogel, ai e ka pas enderru mi, une skam si te mor shembull te ai se nuk e kam enderru si ai une Laughing Laughing. Une po nisem tek e thjeshta fare dhe spo me del, lene mo me fillu me enderru siq e du une Laughing Laughing .

hahaha "lum ajo qe do te te marre ty" kush tha se do me marri ajo mua dhe jo une ate? Laughing

Tironce, si duket ngela per vjesht dhe kete vit se spo me merr kush lol! lol! . Boll e hapa dritaren po jam ne kate te pare edhe i paskem dritaret me hekra si ne shqiperi lol! lol! . ke ndonje sharr hekri aty ti, se ndela mbrenda si duket? Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Tue Nov 07, 2006 4:37 pm

[b] Evil or Very Mad o Gladiatori mos ja ver re lale se me sa shoh une qenka dashuruar Tironcja lol! Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Tue Nov 07, 2006 8:39 pm

ALB_MaGjI shkruajti:
[b] Evil or Very Mad o Gladiatori mos ja ver re lale se me sa shoh une qenka dashuruar Tironcja lol! Evil or Very Mad


hahaha, ALB_MagiGjI a thu ajo eshte dardha? Very Happy Very Happy "shef rrushi rrushin e piqet dardha" lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Wed Nov 08, 2006 3:19 pm

8)Jo mo lale mbase gabohem une per ate qe thashe
Mbase e kam sakte
nuk e di le te na i thote vete ajo Crying or Very sad afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Thu Nov 09, 2006 1:31 pm

Ja Magjija... e paska gjet... a bravo te qofte...
dmth sipas situates sata mund te thush qe "ekziston ideali"...?


Ok OK... Lum ajo qe te ka ty
Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Thu Nov 09, 2006 4:55 pm

* MeLkA * shkruajti:
Ja Magjija... e paska gjet... a bravo te qofte...
dmth sipas situates sata mund te thush qe "ekziston ideali"...?


Ok OK... Lum ajo qe te ka ty
Very Happy
Melka cfare lum moj Det fare Razz hahahaha
Lum them e vete une se ajo nuk e di cfare thote Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Sat Nov 11, 2006 3:14 pm

LIQEN mo... se e ke vetem per vete... Po deti arrin edhe ne vendet e tjera... ne liqen e ke vetem per vete, ska ku shkon Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   Mon Nov 13, 2006 5:57 am

* MeLkA * shkruajti:
LIQEN mo... se e ke vetem per vete... Po deti arrin edhe ne vendet e tjera... ne liqen e ke vetem per vete, ska ku shkon Razz
Ja ke fut kot gocaaaaa
Cfare liqen re lale vl aman me mire ēezme se e ke vetem per vete
Se ne liqen vijne te gjithe te lahen te bejn plazh
ose te lajn robat e palara Razz afro lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ashtu sic e enderroja...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ashtu sic e enderroja...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Mesazhe Dashurie-
Kėrce tek: