www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 NO HOPE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
halloweenMale
Numri i postimeve : 5
Age : 33
Localisation : elbasan
Emploi : manager
Registration date : 29/08/2006

MesazhTitulli: NO HOPE   Fri Oct 20, 2006 2:18 pm

NO PLACE TO PLANT A SEED

WHEN YOU ARE SURROUNDED BY GREED

NEED GREENER PASTURES

TO FILL THAT NEED

WHERE TO LOOK?

IS THERE A BOOK?

CRAZY PEOPLE EVERYWHERE

BAITING THEIR HOOKS

YOU GOT TO WATCH YOURSELF

WHEN YOUżRE THE LITTLE FISH IN THE SEA

THE WORLDżS FULL OF EGOżS, AND JEALOUSY
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vilsonbragjeci.bebo.com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: NO HOPE   Fri Nov 10, 2006 6:02 pm

ehhh maj mame mame pseee ti muaaaa me baneeee Crying or Very sad


Image Hosted by ImageShack.us
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: NO HOPE   Fri Nov 10, 2006 8:03 pm

O njerez u ka hyp merzitjaa, harroini te keqija qe ju kan ndodh dhe jetoni realitetin. Lereni te kluaren ne harrese sa do e bukur apo dhimshme te kete qene. queen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
halloweenMale
Numri i postimeve : 5
Age : 33
Localisation : elbasan
Emploi : manager
Registration date : 29/08/2006

MesazhTitulli: here i am   Sat Nov 11, 2006 1:43 pm

Tironce_Vogel shkruajti:
O njerez u ka hyp merzitjaa, harroini te keqija qe ju kan ndodh dhe jetoni realitetin. Lereni te kluaren ne harrese sa do e bukur apo dhimshme te kete qene. queen
po ca te bejme mo motra kshtu e ka jeta un te uroj mos ta pesosh edhe ti se pastaj do na besosh neve qe vuajme per dashurine Sad((
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vilsonbragjeci.bebo.com
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: NO HOPE   Sat Nov 11, 2006 5:42 pm

[quote="halloween"][quote="amerikane_kisss"]ehhh maj mame mame pseee ti muaaaa me baneeee Crying or Very sad

quote] fajin se ka nana qe te bani po e ka babi ke i kish shku mendja per sex edhe te solli ty ne jeta Razz quote]


hahahahahahaha sa mir ja ke thene halloween lol!

une e di se ca do te thote te vuash por nuk do te thote se po vujte nje here duhet te jetosh me ate vujtje te gjith jeten. Me ca kam thene me siper kam dashur te them le ti harrojme vuajtjet dhe te luftojme per me te miren, vujtja me vuajtje te le. disa gjera duhen lene ne harrese per te ecur perpara Very Happy Smile peace!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: NO HOPE   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NO HOPE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Poezi-
Kėrce tek: