www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Humor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Humor   Tue Oct 03, 2006 3:08 am

Nano ne Kinė

Shkon Fatos Nano per vizite ne Kine dhe kinezet e pyeten se sa banor I ka Shqiperia. Ai tha: 3 milion e pak..
Po pse nuk keni ardh Tegjith te rrime pak?Lopet e terbueme

Kllintoni ne restoran me grun e me vajzen.

Kamarjerja: Urdheroni?

Kllintoni: Mish Viqi?

Kamarierja: Zotri, e lopt e terbuara?

Kllintoni: Ato le te porosisin vet qka te dojn!Trotuari

E dashur, kalojm ne trotuar se po na shkel me automobil naj budall, Po I thot djali I qytetit dashnores katunark.

Kaluan ne tretuar dhe ecen e ecen e dikur po I thot vajza djalit.

E ku ashtu ma qaj trotuari se mu kputen kamt tue ec bre!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Humor   Tue Oct 03, 2006 3:09 am

Intelektuali

Nje grua po I ankohet motres:

Burri jem, lexon, vetem lexon… Le qe nuk me prek kur por as qe me vren…

Nuk po te besoj, - I thot motra motres. Du mi hi niher une me provu n’krevet.

Intelektuali ishte duke lezuar dhe motra e grus I hin ne krevet. Intelektuali pa njo pa dy, ferk ja shtin gishtin n’at senin (kuku).

Qyqjaaa! - Bertet motra e grus e iki.

Pse me rejshe ?!!! – e vet motra tash motren e vet. (grun e qati intelektualit)

Pse qa tkom rejt ? – e vet tash kjo?

Po aj ma shtini gishtin more…

Hahahahah – kesh gruja e intelektualit.

Ka dasht me e lag gishtin e me shfletu librin se ju ka tha pshtyma.


Sytė

I dashur cfare po sheh nė sytė e mi? I thot vajza e bukur dhe intelegjente djalit te bukur te pasur dhe tė arsimuar. Dhe vajza prźt me thane fjal qysh I thojn krejt dashnort p/sh (Ne syt e tu sho dashuri… besnikri…)

Mirėpo djali pa njo pa dy, ja kthen ….

Ne syt e tu jom ka I sho slkibat qe si paske la syt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Humor   Tue Oct 03, 2006 3:09 am

Pak bre

Hasa e pyet Hysen

Sa bejn 1+1?

Hysa ja kthen 2

Hasa: Pak bre nonen!!!!


Dhondri dhe Miqt e ti

Shkon dhondri te miqtė. Rrinte e nuk fliste As nje fjal. Njoni nga miqve I thot:

Fol dicka o dhonderr ?!!!

Dhondri si ke tu nejt e coj koken, shikoj ne dritare e po I she grat tu punu arave.

T’kujna jane ato gra bre? i pyet dhondri miqt?

Tonat – I than miqt.

A po I asishni hiq?

Phaj po ka pak bre dhander?

Pse ka pak bre?

Po spo mujna … po lodhemi gjith diten ne kete vap e keshtu…. – ju pergjigj njani nga miqt.

Phaj po ka pak bre dhander?

Ahh, ti kisha pas une e tu kisha hi bythve dej n’sabah!


(mos qeshni shum Razz)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Humor   Tue Oct 03, 2006 3:10 am

Duhani

E she polici nje femi duke pi cigare edhe I thot:

Mos pi duhan: duhani ta shkurton jeten a e din?

Vertet? Nuk e paskena dit!

Sa vjet jeni – e pyet polici.

12 – ja kthen aj femija

A pe shikon! Mos me pas pi duhan I kishe pas 15 vjet tashAutobusi

Takohen dy shoqe ne autobus.

A je martu? E pyet shoqja shoqen!

Jo!

E cfare po pret?

Autobusin !!


Vardisja

A i don grat nervoze?

Jo!

A I don grat qe gerhasin ne gjum?

Jo!

A I don grat e ftofta, frigorifer?

Jo!

po cfare dreqin pra po I silleni grus time?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Humor   Tue Oct 03, 2006 3:10 am

Teper

E qiti msusja valin ne tabele dhe po e pyet:

Sa bojn 2+2

4!

E 3+3

6!

Val, ti po numron me gishta, tash shtini duart ne xhepa dhe tregom sa bojn 5+5

Hmmmm… 11?

Val dicka po te del teper?

Po msuse pse me the mi shti durt ne xhepa?


Besėlidhja

Hyri tifozi I Besėlidhjes me qen ne bar caffe te shikonte ndeshjen permes TV-s.

Sa her qe Besėlidhja kishte rast te shenonte, qeni kercente tri her lart dhe bente salto. Kamarieri I befasuar e pyeti te zotin e qenit:

A ben ky kshtu gjith kur ka shanca Besėlidhja a?

Gjithmon vallain!

E cfare bon kur ta jep gol?

E nuk e di as vet sa I ka mush 3 vjet !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Humor   Tue Oct 03, 2006 3:11 am

Shkolla e Futbollit

Shkolla jonė e futbollit ėshtė ma e njohura nė botė!!!

Cfare je duke then ? Mos je ka don me then te kunderten?

Jo bre… po krejt bota po meson nga gabimet tona.
Plackitėsi Dhe futbollisti

Cili ėshtė dallimi nė mes tė plackitsit tė bankės dhe futbollistit?

Plackisti I bankės thot: “a m jep paret a te sulmoj!!!”

Futbollisti thot: “a m jep paret e nuk te sulmojParet

Pse gjyqtarėt (referit) para se tė filloj ndeshja e hedhin lekun ne ajėr?

Per t’u treguar tė gjithve se nuk ju interesojn paratė e vogla!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Humor   Tue Oct 03, 2006 3:12 am

100 Marka

Tanushi I thot nanes: “ I kam gjet 100 Marka!”

Mos hin ne gjyna me I mar paret e huaja se nuk ja she hajrin te vret zoti.- I thot nana tanushit.

A je I sigurt se I ka hup dikush?

Po pra I sigurt jom nanė, I sigurt! E kam pa atė qe I ka hup tuj I lypė!!!Koka Kolla

Tre shoke, Nje dite shkojne ne nje lokal per te pire nga nje pije.
Njeri kerkon pepsi, tjetri fanta, kurse I treti thote: a keni coca cole?
Kamarieri thote jo coca cole por, koka kolle .- Ky ia kthen : e si ashtu?
Atehere edhe shoku im qe e ka emrin Cali, a me thirre kali a ??????????????LEPURI PIANEC

Shkon lepuri ne kafe te arushes edhe bertet: biiiiiiiiiiiiiima nje biiiiiiiiiiiiiiiiire!
Arusha thote: birren po ta bi vec edhe njehere me bo me bertit te gozhdoj me gozhda.
Te nesermen mbrema vjen lepuri prape dhe e thirr arushen, eja ketu: A keni gozhda?
Arusha thote: jo! Lepuri prape bertet biiiiiiiiiiiiiiiima nje biiiiiiiiiiiiiiiiire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Humor   Tue Oct 03, 2006 3:12 am

Shahisti

-"E dashur, dua te martohem me ty" - e propozon djali vajzen.
-"Mire i dashur por eshte ketu nje problem. Veshtire se do te pajtohet babai im!" -pergjigjet ajo.
-"Pse?" -pyet ai
-"Ngase ai eshte shahist" -pergjigjet ajo.
-"dhe, cfare ka lidhje kjo me martesen tone?" - pyet djali i habitur.
-"Po ai kurr nuk e jep mbretereshen per kali" -ia kthene vajza.Vetėm njė her

-"Sikur te mund te lindeshe edhe nje here, cdo te deshiroje te behesh?" - e pyet njeriu shokun e vet.
-"Paj, cfare te them, ndoshta do te deshiroja te lindi kal" - ia kthen ky.
-"Jo, jo, nuk ben dy here te lindesh i njejte" - ia kthen shokuHajni i shkathtė

Hajnit te denuar me vdekje, i thote prifti:
-"Rrefehu, dhe te gjitha dyert e parajses do te happen per ty
-"S'ka nevoje, nuk ekziston dere qe s'mund ta hap une" - ia kthen hajni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Humor   Tue Oct 03, 2006 3:12 am

Ma sjell edhe mua nje

Nusja e re ishte ishte shum kureshtare se cfare do t'i ndodh naten e pare te marteses. Mirepo, u zhgenjye kur nuk ndodhi asgje. Edhe naten e dyte, poashtu. Naten e trete i drejtohet dhenderrit:
-"I dashur, nese edhe sonte nuk ben asgje, do te dal ne rruge dhe do ta gjej per vete nje mashkull te vertete!"
-"Oh, e dashur, ma sjell edhe mua nje! - ia kthen me plot gezim ai.Duhet zgjuar mė heret

Eh more Beni, duhet te zgjohesh me heret, - i thote nena djalit. - Shih komshiun tone Ganiun, u zgjua heret dhe ne rruge i gjeti 500 $.
- Po, por ai qe i ka humbur eshte zgjuar edhe me heret!!!


Tė shkojm papa

Per te ikur nga vdekja, plaka ishte fshehur ne mes te foshnjeve, nipa dhe mbesa te saj. Pas disa kohe vjene Xhebraili dhe e kerkon plaken e nuk e gjen dot. Duke e shikuar perreth, e sheh nje foshnje te shemtuar plote rrudha. Ndalet dhe e shikon. Pastaj e pyet:
-"Cfare po bene ketu". Plaka qe ishte maskuar ne foshnje ia kthene:
-"Po ha moka (mos me pyet cfare do te thot )"
-"ok, mire, ha moka dhe ec te shkojme papa" - ia kthene Xhebraili
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Humor   Tue Oct 03, 2006 3:14 am

O i dashur

O i dashur i paharruar, O budalla i pa kujtuar. A e din se cfare eshte dashuria ?Mos u bej si femia..!!!!


Doktori

njeri shkoj te doktorri me u vizitu pėr gjum:

-Doktor Un kam nje problem kam nje muaj qe sme merr gjumi natėn.

-oh po ti pa gjum nje muaj paske nejt ?

-Jo po flej ditėn.I Love You

Hasa me femnen e vet angleze:

HASA: I love you!

ANGLEZJA: I love you too.

HASA: I love you three.


Gjermani, Japani dhe Shqiptari

Ta zėmė se njė gjerman ndodhet nė maje tė njė gradaceli dhe atij i thuhet: "Pėr kombin, pėr Gjermaninė, hidhu nga gradaceli!". ēfarė do beje ai?

Do hidhet. Gjermanet vdesin per kombin e tyre.Ta zeme se nje japonez ndodhet ne maje te nje gradaceli dhe atij i thuhet:

"Hidhu nga gradaceli! Eshte urdher!". Cfare do beje ai?

Do hidhet. Japonezet lene koken per te zbatuar urdherat.Ta zeme se ne maje te nje gradaceli ndodhet nje shqiptar dhe atij i thuhet:

"Eshte e ndaluar te hidhesh nga gradaceli!". Cfare do beje ai?

Sigurisht qe do hidhet.

Shqiptaret vdesin per te thyer pak rregullat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Humor   Tue Oct 03, 2006 3:15 am

Shqiptarėt dhe Amerikanėt

Ne Amerik ne nje shtepi punonin shqiptare dhe amerikan. Shqiptaret punonin ne katin perdhese kurse amerikanet ne pjesen me te larte te shtepise . . . dhe njeri prej shqiptareve i thot njerit prej amerikaneve: “Leshoje kafen”! Ai nuk kuptoi asgje dhe tha What?!?! Kurse shqiptari perseri Leshoje kafen! Amerikani perseri asgje dhe thot prap What? E tash shqiptari i nervozuar e pyet: Do You Speak English? E ai YES! Po atehere leshoje kafen!!


Babai dhe Djali

Ishte nje bure dhe po e qortonte djalin e tij duke I thene:
-he mer ti nuk din asgje. Ti je ja keshtu ( i binte tavolines per te treguar se djali ishte derase)
-Babi dikush po troket ! Te shkoj ta hap deren? I thot djali
-Ri ti ketu! , i pergjigjet babai. – Do ta hap une


Testi i femrave

I kane testuar tre femra me detektor per rrena cka mendojne ato per veten.
Flokezeza: Po une mendoj se jam vajza me e bukur ne bote …
Detektori: tit tit tit tit tit tit tit
Flokegeshtenja: Po une mendoj se kam trupin me te mire se krejt …
Detektori: tit tit tit tit tit tit tit
Bjondina: Po une mendoj …
Detektori: tit tit tit tit tit tit titGjyshi

Ishin dy shoke dhe po fjaloseshin se gjyshi I cilit mund te qendroje me gjate nen uje.
Njeri thot: gjyshi im mund te rije nen uje 5 minuta.
Ai tjetri I pergjigjet: ajo sesht asgje. Gjyshi im para vjetesh eshte hudhur ne lum e ende ska dale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Humor   Tue Oct 03, 2006 3:15 am

Mjeku dhe Pacienti


Sa orė flen nė ditė – pyet mjeku pacienti. -2-3 orė. -Por kjo ėshtė shumė pak! - Mua mė mjafton se natėn flej 8-10 orė!!!


Dentisiti

Dentisti i thoshte pacientės: -Zonjė hapeni gojėn ju lutem! -Faleminderit, - ia kthen pacientja. -Pėrse mė falėnderoni? - Sepse shoqi im mė thotė gjithmonė "Mbylle gojėn!"Burri dhe Gruja

Burri dhe gruja
Nje burre kur po jepte shpirt kerkon gruan dhe i thot:
Grua, me fal se une te kam genyer. Gjithe ato net qe te thoja jam ne pune deri vone isha me femra te tjera.Dhe jo me nje po me dhjete. Me fal se te kam tradhtuar. Gruja e qete i thote: Po e dija une, prandaj te dhash helmin.Djali dhe Babi

I thote djali babes:
- Babe kur t'rritem du mu martu me gjyshen!
- Ja, nuk ben se gjyshja ishte nana ime - i thote baba
Djali i pergjigjet:
- Pa pse nuk ben? Edhe ti je martu me nanen time!


Plaku....


Ky plaku te gjitha grate e fshatit i kishte pase te dashura tani ishte 80 vjē.te njejtin zanate dhe i biri,dhe sa here qe i biri shkonte ne shtepi i thoshte i ati eeeee sot ishe me Linditen,i biri u habite po ky ku e njeh,te nesermen perseri te birit ai eeeee sot ishe me filanen,ky plaku i njihte nga era te gjitha femrat e fshatit(bir kurve)Nje nate i biri merr lopen me vete dhe kur kthehet ne shtepi i thote te jatit he gjeje se me ke isha sonte,ai i merre ere po se dallonte dot dhe i thote plakes,plake xhaketen se paska ardhur femer e re ne fshat....Polici dhe vėllau

sot me ka vdekur nena i thot polici kolegut te vet.
kur papritmas cingerroi *tel* i tij dhe ai bisedoi me dikend dhe i tha kolegut te vet e keqja nuk ka fund.
edhe vellat tim i paska vdekur nana.


Mjeku dhe polici nė njė aksident


ne nje aksident trafiku kishin vdekur disa dhe disa te Plagosur,erdhen edhe policia dhe nje mjek filloi duke i numeru te vdekurit 1,2,3,kur ai i treti ja ktheu un nuk jam i vdekur kur polici ja futi shkop dhe i thot pusho more hajvan a ma mir e din ti a mjeku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Humor   Tue Oct 03, 2006 3:16 am

Burri dhe Zoti

Vajti njeri tek zoti dhe po e pyeste per gruan.
-Pse e ke bere kaq te dashur gruan, i thote burri.
- Qe ju ta doni ate, i pergjigjet zoti
-Pse e keni bere kaq te bukur gruan, pyet burri.
-Qe ju ta doni ate, vazhdon zoti.
-Pse ju e keni bere kaq budallaqe gruan, i thote burri.
-Qe ajo t'ju doje juve, i kthehet zoti.
Osama bin Laden

Osama bin Laden e thir George W. Bush nė tel:
"Kam dy mesazha pėr ty, nė tė mir dhe njė tė keqe. Mesazhi i mir: Do tė derzohem!"
Bush e pyet: "Por cili ėshtė mesazhi i keq?"
Osama: "do tė vi me Ajroplonin e ardhėshėm..."Osama bin Laden 2

Osama bin Laden
Shkon ne Wells dhe mbledh tegjith te fortit e Wellsit dhe ben nje mbledhje dhe u thot kush eshte me i forti ketu te shkoj tek
shtepia e mbretereshes dhe te hedhi nje bomb te vras mbretereshes ka £1.000.000
i thot njeri e bej un .
ai i forti ja kthen nje shokut tij he e bej dy her un ate dhe behem miljoner
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Humor   Tue Oct 03, 2006 3:17 am

Ushtari

Oficeri dhe vajza Ne nje tren, ne nje kabine jane ulur nje ushtar dhe oficeri i tij, perballe nje gruaje ne moshe dhe mbeses se saj. Ushtari dhe vajza e re ja ngulin syte njeri-tjetrit kohe pas kohe por asnjeri nuk flet. Papritur treni kalon neper nje tunel dhe ne erresire nje puthje dhe nje shpulle e forte degjohet, por pas tunelit perseri qetesi. Gjyshja mendon: Mbesa ime veproi si duhet dhe mbroi dinjitetin e saj duke i rene ushtarit qe e puthi. Oficeri mendon: Shpulla ishte e forte dhe akoma fytyra me pervelon por vajzes i falet mqs me ra padashje ne vend te ushtarit. Vajza mendon: Me vjen mire qe ushtari mori guxim dhe me puthi, por dhe gjyshja veproi mire qe i ra atij. Ushtari: Vajzen e putha, oficerit ja rrasa sa m'hongri dora, e lujta mire kesaj rradhe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Humor   Fri Nov 17, 2006 3:54 pm

hahahhahaha sa shakaxhi . se disha un Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tungNumri i postimeve : 25
Registration date : 28/08/2006

MesazhTitulli: humor   Fri Nov 17, 2006 4:43 pm

dua te tregoj nje humor por eshte nje cik e vjeter po he se gallat ashte ok.

se perpara se kan njoftur pasqyren ,na ishte nje dukagjinas edhe u ul ne qytet te shkodres aty duke ecur shikoi vehten ne pasqyr qe se kishte pare vehtet e tij ndonje here ,edhe ai ngjante me babain e tij , mirpo i ati i kishte vdekur ,e merr ate pasqyr edhe shkon ne shtepi e fut ne dhomen e tij te gjumit e mbeshtjell mir e mire edhe e lene ne qoshe ,mirpo nje dite po na i thot te shoqes ,ndegjo moj grua ruj se ma luan ate qe e kam mbeshtjell dekun e tok te hellu,gruaja e gjore u be kurioze se nuk e dinte cfar ishte shkon e hap pasqyren edhe e shikon edhe ajo vehten qe se kishte pare kurr ,pertet me te madhe ,naneeeeeeee maj shikoje mar djalin tan cfar ka mshehur nje dashnore te re mos tja shikoj une ,plaka e shkret ma keq se keto te ty e shikon vehten ne pasqyre edhe thote nuses nga qe ishte trembe shum ajo ,ik maj budalle lene se ceka plake si une e shkretaaaaaaaaaaaaaaa sunny lol! lol! lol! lol! flower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Humor   Sun Nov 19, 2006 7:07 am

Edhe pse eshte e vjeter perseri te ben per te qesher edhe pse e kam degjouar shum here Razz

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Humor   Sun Jan 14, 2007 1:03 pm

Historia e hidhurNje individi i kish shku mendja me u martu. Gjen nje vajze nga nje fshat i larget dhe po fillon ta pelqeje. Por perpara se te vendose te martohet ze nje person nga fshati dhe e pyet:

\"Pa me trego nje histori interestante nga fshati juaj...\"

Po ja thoti ky tjetri nje dite i humbi gruja njonit. U mblodh gjithe fshati dhe nisi ta kerkoje. Me ne fund pas shume oresh e gjetem. U mblodhem te gjithe hengrem e pime u beme lulle. Sic ishim ashtu lulle e zume kete gruan dhe i hipem te gjithe...

Ua ja boni ky tjetri (me nervozizem) ok tregjome dhe nje histori tjeter....

Po ja c\'te te them une ja beri ky tjetri. Nje here i humbi goca njonit. U mblodh gjithe fshati dhe nisi ta kerkoje. Me ne fund pas shume oresh e gjetem. U mblodhem te gjithe hengrem e pime u beme lulle. Sic ishim ashtu lulle e zume kete gruan dhe i hipem te gjithe...

Po pse vetem te tilla histori paskeni ju, ja nderpreu flajen ky tjetri. Ok atehere leri keto me trego nje histori te hidhur.

Po ja c\'te te them une i shkreti tha ky tretri. NJE DITE HUMBA UNE........................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Humor   Sun Jan 14, 2007 1:04 pm

mizadikush kishte vene nje cmim se kush qendronte sa me shume te ishte e mundur me nje mize te terbuar qe ndodhej ne nje bunker e provuan shume te huaj me ne fund i erdhi radha shqiptarit ai huri brenda dhe nuk po dilte me . me ne fund ai doli mbas nje kohe te gjate personi qe kishte vendosur bastin e pyeti pse u vonove kaq gjate dhe shpitari iu pergjigj :Kur hyra ne bunker shkela ladashje mizen pastaj erdhen ata te shtepise se mizes dhe i bene te 40-tat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Humor   Sun Jan 14, 2007 1:04 pm

FERRARI


ISHTE NJE CUN DHE KISHTE BLERE NJE FERRARI KUR PO ECTE RRUGES MERR NJE PLAK.DHE PLAKU E PYET SE SA E KA BLERE,AI I THOTE 100 MIJE DOLLAR.TI JE I CMENDUR .PO THOTE DJALI I KA XHAMAT ME BUTON KA SEDILJE LEKURE ESHTE LLUKSOZE ETJ.PLAKU HESHT.NE QYTET NDALOJNE DHE I THOTE DJALI PLAKUT SHIKO TANI,DHE UL XHAMIN SA TE HYJE KOKA DHE THERRET NJE PROSTITUTE SA DO,AJO THOTE 50 DOLLAR AI JA ZE KOKEN ME XHAM DEL JASHTE MBARON PUNE HIP BRENDA JA LESHON KOKEN ASAJ DHE IKEN.I THOTE DJALI PLAKUT E PE PER SE E KAM BLERE.DHE PLAKU I THOTE PO NJE DERE SA BEN.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Humor   Sun Jan 14, 2007 1:05 pm

fanatiket e bixhozitdy burra duke lozur letra.
i thote njeri tjetrit "shah mat"
tjetri i pergjigjet duke e kritikuar
sthuhet shah mat por "domino"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tungNumri i postimeve : 25
Registration date : 28/08/2006

MesazhTitulli: e qeshura zgjat jeten   Mon Jan 15, 2007 1:55 am

hahahaha sa fanny ceka i paske te forta motra sunny sunny sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Humor   Mon Jan 15, 2007 8:55 am

Njeri shkon ne Club per te pir
Pas 5 min i bien zilja e
"Celular"
hapen "Celular" Alo .... he mer shpir ke
harru qe kam ditelindjen sot...

oh me fal zemra po skam harru jo
....Do em blesh ate qe me premtove
zemra ate fustanin...

Bleje zemra dhe e paguaj un ...ok...
dhe e mbydhen "Celular" pas 2 min i bien perseri
alo
.. he mer shpir ke
harru qe kam ditelindjen sot...

oh po te kerkova falje zemra
.... Po makinen qe me premtove do ma blesh...
ohhhhhhh ok zemra merre dhe makinen
e paguaj un dhe e mbydhen
"Celular" Me falni i kujt eshte ky "Celular" Bertet me te madhe

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Humor   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Humor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Humor-
Kėrce tek: