www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Barsaleta mbi moshen 18 vjec :D

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Just_Friends

avatar

Male
Numri i postimeve : 77
Registration date : 14/09/2006

MesazhTitulli: Barsaleta mbi moshen 18 vjec :D   Mon Oct 02, 2006 8:20 pm

ketu do kete barsaleta pak me pulle te kuqe Laughing Laughing Laughing shpresoj qe tju pelqejne Cool .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Just_Friends

avatar

Male
Numri i postimeve : 77
Registration date : 14/09/2006

MesazhTitulli: Pershendetje   Mon Oct 02, 2006 8:21 pm

Dy niper
vendosen ti japin gjyshit plak viagra. Ia
hodhen ne supe dhe po prisnin Ƨdo
ndodhte. gjyshi futi lugen e pare ne goje
dhe tha:
- E, e mirė supa, pastaj njė luge tjetėr e me
rradhė, gjithmonė e me i kėnaqur. Kur
ngrihet papritur e thotė se do tė shkoje ne
banje. Kthehet pas gjysėm ore i lagur i tėri
para.
- C'ka ndodhur gjysh? - e pyesin niperit.
- Asgje, - thotė gjyshi, - vajta te bėja ujet, e
nxorra, e pashė qė nuk ishte timi dhe e futa
prapė brenda.
Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Just_Friends

avatar

Male
Numri i postimeve : 77
Registration date : 14/09/2006

MesazhTitulli: Pershendetje   Mon Oct 02, 2006 8:22 pm

Njė vajzė e re hyn ne njė lokal komplet nudo. Afrohet para
banakut dhe porosit njė birre. Kamarieri mbet pa levizur duke e pare..
-Cke ja bėn vajza, - s'ke pare ndonjeher vajzė nudo?
- jo jo - ja bėn kamarieri , - vajza nudo kam pare..
- po atėherė pse me shikon? - ja bėn vajza.
-Eh po shikoj se nga do nxierresh leket pėr te me paguar birren. Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Just_Friends

avatar

Male
Numri i postimeve : 77
Registration date : 14/09/2006

MesazhTitulli: Pershendetje   Mon Oct 02, 2006 8:24 pm

Kishin dalė pėr shetitje dhe ne njė lulishte u ulen njė ēift
te dashuruarish. Pasi biseduan gjatė. Vajza mbeti e habitur nga djali qė nuk po e
perkedhelte. Ne njė shtylle aty pranė ishin dy zogje te cilėt kendonin dhe luanin me
njeritjetrin me sqep.
Vajza pyeti djalin:
-Ēfarė po bėjnė zogjte?
-Po puthen ju pergjigj djali.
-Vajza e pyeti pėrsėri:
-A puthemi edhe ne?
-Ouuuu, - ju pergjigj djali, - kush hipen ne maje te shtylles. Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Just_Friends

avatar

Male
Numri i postimeve : 77
Registration date : 14/09/2006

MesazhTitulli: Pershendetje   Mon Oct 02, 2006 8:25 pm

Ne plazh, dy
fėmijė pesevjecare, njė djalė e njė vajzė,
qė lozin. Djali i thotė cupkes: - ke si kjo
loder ti!
- Kam! pėrgjigjet cupka.
- Po si kjo loder ke?
- Kam!
- Po si kjo loder ke?
- Kam!
Djalka pasi mendohet pak, ul breket dhe i
thotė: - Po si kjo ke?
Cupka shikon qė s'ka dhe shkon tek e
jema duke qare.
- Pse qan shpirt i mamit? Cupka ia
shpiegon se si ishte puna. - Mos u mėrzit ,
shko i thuaj atij djalkes, me kėtė qė kam
unė mund te kem sa te dua si ai tendi. Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Just_Friends

avatar

Male
Numri i postimeve : 77
Registration date : 14/09/2006

MesazhTitulli: Pershendetje   Mon Oct 02, 2006 8:28 pm

Njė burrė kishte dy papagall njė femėr dhe njė mashkull
por nuk i dallonte dot kėshtu qė i ruajti njė ditė kur po bėnin seks dhe mashkullit i
hoqi ca pupla nga koka pėr ta dalluar.
Kaluan disa ditė dhe ne shtepi erdhi njė shok me floke te rena i te zotit te
papagallit, i cili u ul ne kolltuk.
Papagalli po e shikonte dhe ja bėri me shenjė qė te afrohej dhe i tha me ze te
ulet: Qenke me i fortė se mua ne seks ti se te kanė bėrė tullac. Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Just_Friends

avatar

Male
Numri i postimeve : 77
Registration date : 14/09/2006

MesazhTitulli: Pershendetje   Mon Oct 02, 2006 8:31 pm

Njė prift kishte mjekerr te gjatė. Njė herė njeri e pyeti:
- Urate, se s'te kam pyetur, ku e mban, zotrote, tėrė atė mjekerr naten kur fle,
ndene jorgan apo mbi jorgan?
Prifti mblodhi supet, se s'e kishte vėnė re kėtė gjė. Po atė nate, si ra pėr te fjetur,
ju kujtua kjo pyetje dhe zuri te cqetesohej, se kur e fuste nėn jorgan sikur s'bėnte
rehat, e nxirrte mbi jorgan, s'i dukej mirė. Vazhdoi kėshtu tėrė naten. Ne mėngjes
i foli gruas i nevrikosur:
- Gersheren, se vdiqa pa gjume tėrė naten!
Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Barsaleta mbi moshen 18 vjec :D   Mon Oct 02, 2006 9:46 pm

Meqe apo me pulle te kuqe jane ktu po e shkruj dhe un nje ktu Very Happy

Na martohet njehere nje djale dhe nje vajze dhe pas dasmes shuan per te fjetur. Ky djali ishte pak si idiot, nuk dinte... . Fjeten diten e pare. Erdhi dita e dyte shkuan te flinin serisht, ky cuni me ti kthyer kurizin kesaj vajzes. Kjo i tha. --Ore e di ti qe aty poshte eshte nje v****. Oh tha cuni, dhe une vras mendjen nga vjen gjithe kjo ere e ftohte dhe ngiva gjiteh naten. hahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Barsaleta mbi moshen 18 vjec :D   Mon Oct 02, 2006 9:47 pm

NJe burre shkon ne farmaci per te blere nje presevativ.
-A mund te me jepni nje p***** ju lutem. - P atjeter tha farmacistja, dhe i dha nje.
-te shkoj ta provoj njehere, tha burri, se duket si i vogel. Hyri ne dhomen e proves dhe pasi e provoi doli dhe i tha farmacistes qe ti jepte nje me te madh. Dhe farmacisja i dha size-n me te madh qe kishte. Burri shkoi ta provonte dhe kete dhe kur doli tha:
- Ju lutem a keni ndonje me te madh?? Farmacistja e pa me habi dhe e pyti.
-Me falni mor zoteri, po per ca e doni?>??
- PO neser, tha burri, eshte dita e karnavaleve, te gjithe do vishen si dicka dhe une mendova te vishem si ****.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Barsaleta mbi moshen 18 vjec :D   Mon Oct 02, 2006 9:51 pm

NJehere nje bisnessman i pasur doli nga puna dhe shkoi ne shtepi. ishte ora reth 2:00 i mengjesit dhe ky burri ishte horney. U vesh u regullua, mori dhe makinen me te mire qe kishte dhe doli per te gjetur ndonje prostitute. Kur sa doli nga shtepia gjeti nje. Shkoi atje tek ajo dhe i tha:
-Sa pare do per nje handjob.
-Oh, tha prosti. e shef ate unazen me gur diamanti atje tek ai dyqani. -Po, tha burri. Epo aq dua une. Ok, tha burri, dhe shkuan. Bene ca kishin per te bere, burri ishte i kenaqur po prape horney. Dhe e pyeti se sa pare donte ajo per nje blowjob. Prosti. iu pergjigj: -e shef ate mercedesin atje, aq kushton ajo ca do ti. Ok i tha burri, shkoi i bleu mercedesin, dhe pasi mbaruan pune buri ishte akoma horney. -Po e di cke ti i tha burri, sa pare do per nje p****job. -Hajde me mua, i tha ajo dhe i tregoi nje vile shume te bukur, pastaj i tha: -Po te kisha p*** une, ajo vila atje do ishte e imja tani Very Happy Very Happy lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Barsaleta mbi moshen 18 vjec :D   Mon Nov 06, 2006 5:39 pm

Twisted Evil QE THONI JU ISHTE NJEHER NJE DJALE I VOGEL ME GJYSHIN E VET
EDHE I THOT DJALI : O GJYSHIIIIIIII ME TREGO NJE HISTORI
OK I THOTE GJYSHI
TE KEQEN GJYSHI ISHIM PARTIZANE NEEEEEEE
EDHE NA ZUN ROB
EDHE NA THANE TJU VRASIM APO NJEHER TAKA-TAKA
TE PARIN TE KEQEN GJYSHI E VRANE
TE DYTIN TAKA-TAKA
HIDHET DJALI I VOGEL E I THOT : O GJYSHIIIIIIIII PO TY CFARE TE BEN
<MUA TE KEQEN GJYSHI ME VRANEEEE Razz
shpresoj tju pelqeje [b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tungNumri i postimeve : 25
Registration date : 28/08/2006

MesazhTitulli: barcelete   Wed Nov 15, 2006 6:57 pm

na ishte nje familje kishte nje qun ,dhe i erdhi koha qunit u martua ,kur binte quni me fjet me nuse shkon plaku marakli per sex edhe i shikon ato nga vrima e celsit cfar benin ato te dy ,nje nate cifti slan stil pa e provuar nder nje prej ketyre stilit plakut shkret i pleqeu ,ky i gjori na i kishte shkuar mendja per sex shkon tek plaka e gjore edhe i thot asaj plake mojjjjjjj ,pa na u zvesh njehere se kam mesuar nje stil te ri sa i mir ishte ta zgjate jeten ,ajo rrezikja dash e pa dashur zvishet ajo lakuriq ,dhe plaku i shkret na ishte ngrefur per sex ate nate i thot plakes shtriju rat dhe mos leviz ajo rrezikja ku me leviz ishte ngrir fare ai shajtan plak shkon e hyp ne maje te raftit edhe i kercen plakes siper ajo rrezikja nje cope vdekur e ne tok ,pastaj zgjohet quni nga gjumi ja pret plaku ooooooooooo ty ta djefsha stilin qe paske pas se mbyta plaken ,ja pret quni cfar tu desht mar baba te ma vjedhesh stilin tim ti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Barsaleta mbi moshen 18 vjec :D   Thu Nov 16, 2006 5:09 am

Ishte njeher nje bure qe sdinte te bente sex
edhe shkon tek prifti ta pyeste se si ta bente
e prifti i thote bej cfare ben gruaja
O thote buri kaq e lehte qenka
Shkon ne shtepi buri i gezuar
vjen ora per te fjetur
I thote gruas do bejme dashuri
gruaja e gezuar i thote po
Se kishte gjithe jeten qe po priste kete moment
Gruaja zhvishet
nis edhe buri te zhvishet
Gruaja e gezuar thote me menien e saj uraaaa ka mesuar
Te dy lakuriq po rinin ne krevat
Gruaja mer hapin e pare i ngre kembet Embarassed
kur shikon edhe buri te njejten gje ben
priste gruaja e shkrete po buri heheh asgje
e pyet buri gruan
Grua po tani cfare do bejme
gruaja ja kthen : Te presi te vije ndonje njeri te mire e te na ..... Embarassed

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shoku_i_korcareve

avatar

Numri i postimeve : 10
Registration date : 08/11/2006

MesazhTitulli: Re: Barsaleta mbi moshen 18 vjec :D   Fri Nov 17, 2006 5:47 am

ishte nje xhaje dhe shkoi ne nje plazh nudist
mori sazhllonin pagoi per nje dite te tere dhe vajti zuri vendin
i rra dielli qe thoni ju ketij xhajes dhe ca nga dielli ca nga ato qe po i shikonin syte fap xhajes perpjete
e shef nje vajze e re dhe i thote:
the gje xhaje?
xhaja i shkrete sdinte nga keto pune dhe i thote jo
the the i thote kjo dhe e mer me vete
mbarojne pune dhe xhaja vete e shtrihet perseri
nga kenaqesia i shpeton nje por...
e degjon nje zezak nja dy metra dhe i tha the gje xhaj
e mer zezaku dhe huhuhuhuh
mer plackat xhaja dhe iken nga syte kembet
roja i plazhit i thote
ku vete xhaje ke paguar per gjith diten
eh mos djal thote xhaja mua nje here ne tre vjet me ngrihet
kurse per pordha bej nje ne dy minuta
shpresoj tju pelqeje

po te doni te tjera me thoni Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Barsaleta mbi moshen 18 vjec :D   Fri Nov 17, 2006 3:43 pm

skeni turp moooo Embarassed Embarassed me shkrite lol! lol! . i am loving this
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tungNumri i postimeve : 25
Registration date : 28/08/2006

MesazhTitulli: barceleta mbi moshen 18   Fri Nov 17, 2006 4:28 pm

he mi motra prej asaj turpi po ndalemi nje cik se do e shohesh ti sa barceleta do te tregojm ne hahahahahah. sunny Razz sunny sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Barsaleta mbi moshen 18 vjec :D   Sat Nov 18, 2006 6:57 am

Nejse nuk ka fort pulle te kuqe (ndoshta aspak)


VONESA

Ishte njėhere njė burrė qė punonte ne nje kantier, mirepo cdo dite shkonte me vonese ne pune. Drejtori e shikon qe ky vjen perdite me vonese dhe vendos t'ja thote.
- Kam marre vesh qe perdite vjen me vonese ne pune. Po erdhe edhe njehere me vonese, do te te pushoj.
- Mire shef i thote ky,- por prape te nesermen vjen me vonese. Drejtori i del perpara edhe i thote: - Ik ne shtepi je i pushuar,
- Po aman o shef, te lutem se kam femije, kam grua, me se do t'i ushqej?
- S'ka c'me duhet, i thote ike.
Pas shume lutjesh nga ai, drejtori e pranon perseri ne pune, por me nje kusht qe ti tregonte perse vonoheshe kur vinte ne pune... dhe ai nisi t'ja tregoje:
- Po ja, i tha - krevati ku fle une me gruan eshte ngjitur me murin.
- Po,- i thote drejtori shume mire
- Edhe une fle nga ana e murit,
- Po shume mire, - i thote drejtori
- Po qe te ngrihem ne mengjes, vazhdon ai, duhet te zgjoj gruan...
- Po ti mos e zgjo,- i thote drejtori, kapercehe!
- Po aty vonohem une o shoku drejtor....

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Barsaleta mbi moshen 18 vjec :D   Sat Nov 18, 2006 7:08 am

CIFTI


Ishte njehere nje ēift. Burri ishte bisnesmen dhe gruaja punonte te nje lokal qe e kishin ngritur vete. Nje dite aty vjen nje burre dhe i thot pronares:
- Moj a ke ashtu si gjith grate e tjeta ti apo jo?
Ajo e turperuar nuk ju pergjigj per t'ju shmangur sherrit, por personi ēdo dite te njejten gje po me ate pyetje. Dhe gruaja qe punonte te lokali nuk e duroi me dhe i thote te shoqit keshtu , keshtu.
- Mos u merzit - i thot i shoqi - ja tregoj une atij , une do rri poshte banakut dhe kur te vije ai dhe te beje pyetjen "kam" i thuaj dhe ashtu ja ben . Si ēdo dite burri tjeter vjen aty dhe pasi mori ca kish per te marre i thot pronares se lokalit:
-Moj ke ashtu si gjithe grate e tjera ti apo jo?
Dhe pronarja e merzitur , prej kohesh , me te njejtin person i thot me te madhe
-Po.

-Po ca ka ai burri yt qe mbeti cdo dite mbrapa gruas sime moj??.

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Barsaleta mbi moshen 18 vjec :D   Sat Nov 18, 2006 6:42 pm

lol! lol! lol! Sleep Twisted Evil Twisted Evil

queen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shoku_i_korcareve

avatar

Numri i postimeve : 10
Registration date : 08/11/2006

MesazhTitulli: Re: Barsaleta mbi moshen 18 vjec :D   Sun Nov 19, 2006 3:11 am

Ne nje ishull te shkrete mbeten nje shqipetar dhe Sharon Stone
nje dite dy tre dhe vete shqipetari e i thote kesaj : e bejme nje here
jo thote kjo ky prap ne te tijen nje here dy tre dhe kjo e shkreta me ne fund pranon
mbasi mbarojne pune i thote shqipetari kesaj : te te ve nje pale mustaqe ?
kjo e habitur por dhe e kenaqur pranon dhe ashtu te shtrire ky i drejtohet bukuroshes: e degjon ti Gaqke une bera sex me Sharon Stone
PS se qe thoni juve ne shqipetareve sna pelqen asgje po te mos mburremi pak Very Happy lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shoku_i_korcareve

avatar

Numri i postimeve : 10
Registration date : 08/11/2006

MesazhTitulli: Re: Barsaleta mbi moshen 18 vjec :D   Sun Nov 19, 2006 3:19 am

NE NJE PYLL KAFSHET ISHIN BERE SHUM IMORALE DHE JA KISHIN VARUR PUNES FARE. EKONOMIA E PYLLIT PERDHE
I MBLEDH MBRETI LUAN DHE JEP NJE URDHER QE TE GJITHA KAFSHET DUHEJ TE DOREZONIN ORGANET E TYRE DHE JU JEPNIN NGA NJE BILETE . KUR TE VINTE KOHA TE VNIN TI TERHIQNIN
PAS SHUME KOHESH DEL KY URDHER DHE TE GJITHA KAFSHET NISEN ME VRAP DREJT MAGAZINES
SHIKON ARIU LEPURIN DHE I THOTE
- MIRE NE PO TI PSE KAQ I GEZUAR
LEPURI PERGJIGJET GJITH LUMTURI
- RRI ARI SE I KAM MARRE BILETEN GOMARIT
lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Barsaleta mbi moshen 18 vjec :D   Sun Nov 19, 2006 7:20 am

Breket dhe rrushi

Nje fshatar po shkonte ne qytet per te shitur nje kosh me rrush. Gjate rruges duke ecur me gomarin e tij ,i bien nga lart nga nje ballkon, nje pale breke mbi kosh. Nderkohe i afrohen dy vajza dhe e pyesin:
-" O xhaje sa e ke rrushin ?"
-" Shife ! - i tha xhaja".
-" Hiqi pra breket ta shofim rrushin !!!".

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
50Cent

avatar

Male
Numri i postimeve : 13
Age : 34
Registration date : 22/11/2006

MesazhTitulli: gruaja e oficerit   Fri Nov 24, 2006 11:33 am

doli oficeri nga shpia per te shkuar ne sherbim,puth gruan ke dera dhe niset.gruja e pa qe morri ktheshen dhe fut tre jaranet ne shpi.kur bie zilja!!!obbooooo burri thote!!Nje ti futur jaranet neper these dhe hap dern, emo burre pse u ktheve i thote?harrova portofolin e pe gje ja kthen burri,ke tavolina e ke.fut porofolin ne xhep dhe sa do dilte pa tre these.po keta these kush i solli ketu i thot gruas?mamaja mi solli po nuk e di cfare jane pergjigjet gruaja.godet thesin e pare me kembe degjon nje hihihiiiiiii,o mire vjera thote kendez,ibie te dytit mmeeeeee mmeeeee,bravo vjera shqere na ka sjelle.i bie te tretit asnje zhurme,i bie perseri hic.moj grua cfare ka ketu?po ku di une ja kthen,fillon ta godase disa here po asnje zhurme e hap me ne fund dhe shikon jaranin tere gjak.po flasin patatet ooooooooo pergjigjet jarani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Barsaleta mbi moshen 18 vjec :D   Mon Nov 27, 2006 9:50 am

Lahet njhere nje femije ne dush me gjyshen dhe papritur shikon dicka te zeze tek gjyshja dhe e pyet:
-" O Gjyshe cfare e ke ate ."
Gjyshja e zene ngushte nga turpi i thote:
-" Furce Xhani i Gjyshes Furce"
-" Oh , po sa e ke blere ti gjyshe ate furce
-" 30 lek " - i pergjigjet gjyshja.
Te shtunen tjeter e kishte radhen gjyshi ta lante nipcen dhe perseri
nipcja ve re dicka te zeze te gjyshi dhe pa ngurim i ben te njejten pyetje dhe gjyshi i thote:
-" Furce ."
-" Po sa e ke blere ? - e pyet nipcja .
-" 20 leke " - i thote gjyshi .
Nipcja shkon me vrap tek dhoma e gjyshes dhe i thote
-" Gjyshe ti paske qene idiote po gjyshi e ka ble furcen me bisht 20 leke kurse ti pa bisht 30 ".

(Me pulle te kuqe) (mbani femijet larg nga ekrani afro lol! )

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Just_Friends

avatar

Male
Numri i postimeve : 77
Registration date : 14/09/2006

MesazhTitulli: Pershendetje   Sun Dec 10, 2006 7:25 pm

[quote="Inter"]Lahet njhere nje femije ne dush me gjyshen dhe papritur shikon dicka te zeze tek gjyshja dhe e pyet:
-" O Gjyshe cfare e ke ate ."
Gjyshja e zene ngushte nga turpi i thote:
-" Furce Xhani i Gjyshes Furce"
-" Oh , po sa e ke blere ti gjyshe ate furce
-" 30 lek " - i pergjigjet gjyshja.
Te shtunen tjeter e kishte radhen gjyshi ta lante nipcen dhe perseri
nipcja ve re dicka te zeze te gjyshi dhe pa ngurim i ben te njejten pyetje dhe gjyshi i thote:
-" Furce ."
-" Po sa e ke blere ? - e pyet nipcja .
-" 20 leke " - i thote gjyshi .
Nipcja shkon me vrap tek dhoma e gjyshes dhe i thote
-" Gjyshe ti paske qene idiote po gjyshi e ka ble furcen me bisht 20 leke kurse ti pa bisht 30 ".

hahahahahahahahahha kjo paska qene e forte lal ahahahahahah Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing e papame fare hahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Barsaleta mbi moshen 18 vjec :D   Sun Jan 14, 2007 12:53 pm

ne malesi nje burre martohet dhe sipas zakonit nqs gruaja nuk del e virgjer e vret burri me pushke.naten e pare i jep baba pushken djalit te sapomartuar dhe baba rrin zgjuar me ankth .mbaron nata e pare dhe nuk degjohet e krisura e pushkes .naten e dyte degjohet nje krisem pushke dhe zgjohet babai i shqetesuar dhe e pyet te birin cfare ndodhi?
ai pergjigjet nuk me doli e virgjer sonte.
ha ha ha ha ha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Barsaleta mbi moshen 18 vjec :D   Sun Jan 14, 2007 12:54 pm

Torturat KinezeNje here nje djale kishte humbur rrugen ne nje pyll te madh ne Kine dhe kishte tre jave qe kerkonte te dilte por pa shprese. I lodhur, i uritur dhe pa gjume po kerkonte pa shprese nje rrugedalje, kur para tij ju shfaq nje shtepi e vogel. Nxitoi hapat dhe trokiti ne dere, kur pas pak para tij u shfaq nje plak kinez me nje mjeker te bardhe dhe shume i dobet.
Djaloshi filloi ti shpjegonte plakut se ai kishte tre jave qe kishte humbur rrugen dhe po te kishte mundesi te rrinte per nje nate tek shtepia e plakut.

Mire i thote plaku do te te jap dhe per te ngrene por vetem me nje kushte qe mos te hedhesh as syte nga mbesa ime. Neqoftese ti e shkel premtimin uen do te ndeshkoje me tre torturat kineze.

Te lutem i thote djali se jam shume i uritur dhe pa gjume, mua nuk me vete mendja per femra ne kete gjendje qe jam.
Hyn brenda lahet dhe pastrohet dhe ulet per te ngrene buke. Gjate ngrenies shikon qe mbesa e plakut eshte nje yll i vertete dhe i mbeten syte aty. Pas bukes bien te flene por djalit tani te ngopur i mbeti mendja tek mbesa e plakut dhe ngrihet naten dhe shkon tek dhoma e saj. Vajza e futi ne shtrat dhe pas dy oresh djali shkon ne shtratine e tij dhe bie ne nje gjume te thelle.

Kur ngrihet ne mengjes ndjen nje peshe te madhe mbi gjoks. Hap syte dhe shikon nje gur te madh qe i rendonte. E kap me te dyja duart dhe e flak nga dritarja. Ne momentin qe e flaku lexoi tek guri qe: Koqja jote e majte eshte lidhur pas gurit. I tmeruar u hodh dhe vet nga dritarja per te rene poshte bashke me gurin, por kur doli jashte dritares lexoi ne mur te ishte shkruajtur: Koqja jote e djathte eshte lidhur pas kembes se krevatit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barsaleta mbi moshen 18 vjec :D   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barsaleta mbi moshen 18 vjec :D
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Humor-
Kėrce tek: